Nattec S-Scissors Nano nożyczki w kształcie fali 11,5cm
NOZYCZKIFALA11

Czas wysyłki: 2-3 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Nattec S-Scissors Nano nożyczki w kształcie fali 11,5cm

Narzędzia Nattec AquaTools to wysokiej jakości profesjonalne narzędzia dla akwarystów ceniących jakość oraz praktyczność. Wykonane z powszechnie uznawanej za najlepszą na świecie japońskiej stali nierdzewnej o znaku jakości Q1.

Pełna gama narzędzi z serii Nattec AquaTools to komplet produktów o zróżnicowanych kształtach, wielkości oraz funkcjonalności dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego akwarysty. Wszystkie narzędzia wykonane są estetyczny sposób gwarantujący ich profesjonalny, designerski wygląd. Postaw na jakość w przystępnej cenie.

S-Scissors Nano 11,5cm to profesjonalne nożyczki do roślin o kształcie przypominającym fale. Zaledwie 11,5cm długości pozwala na łatwe manewrowanie nożyczkami pośród gąszczu roślin nawet w niewielkich zbiornikach. Dzięki charakterystycznemu kształtowi umożliwiają dotarcie do każdej grupy roślin oraz ich precyzyjne przycięcie, nawet ekstremalnie trudno dostępnych miejscach nieosiągalnych dla prostych nożyczek. Długość nożyczek pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach. Dodatkowo wydłużona powierzchnia tnąca pozwala na jednorazowe i dokładne cięcie nawet dużych grup roślin łodygowych takich jak Rotala lub Hemianthus. Wygięty kształt pozwala na naturalne kształtowanie mchów oraz innych roślin.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Nattec S-Scissors Nano nożyczki w kształcie fali 11,5cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii