Kruger Meier Pflanzenpinzette Verbogen Pęseta zagięta 38cm ze stali nierdzewnej
DMR-14251
5905280164679

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    22 punkty lojalnościowe!

Cena:

22,99 zł

Compare now Compare list is full

Kruger Meier Pflanzenpinzette Verbogen Pęseta zagięta 38cm ze stali nierdzewnej

Pęseta akwarystyczna - niezastąpione narzędzie do pielęgnacji nie tylko roślin w akwarium. Wykonane z stali nierdzewnej ułatwią Ci pracę, a przycinka czy sadzenie roślin lub sprzątanie akwarium staje się o wiele łatwiejsze i szybsze. Odpowiedni zestaw narzędzi jest tym, czego potrzebuje każde akwarium roślinne.

Kruger Meier Pflanzenpinzette Verbogen - pęseta zagięta 38cm: dla tych, którzy lubią mieć rzeczy pod kontrolą, zwłaszcza pod powierzchnią wody.


Cechy produktu:

  • stal nierdzewna
  • precyzyjna cienka końcówka
  • szeroka rękojeść z nacięciami
  • przydatne przy porządkach, sadzeniu roślin i przycince

Wykonane z wysokiej jakości stali. Ich ergonomiczne uchwyty zapewniają komfort i precyzję. Dzięki pęsetom akwariowym Kruger Meier, nie będziesz miał problemu z najbardziej upartymi i niewygodnymi roślinami.

Kruger Meier Pflanzenpinzette Verbogen 38cm pęseta/penseta/pinceta
Kruger Meier to producent nowoczesnego oświetlenia LED o zastosowaniu domowym jak i przemysłowym. Bezkompromisowo korzystają z najnowszych osiągnieć technologicznych. Ich produkty zawsze są o krok przed konkurencją, niezależnie z jakiej dziedziny. Lampy akwarystyczne, są naturalną ewolucją produktów tego producenta. Moc świetlna i nowoczesny design są wyznacznikiem marki.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kruger Meier Pflanzenpinzette Verbogen 38cm pęseta/penseta/pinceta

Napisz swoją opinię