Oase Aquarium glass cleaner czyścik do szyb 29,9x13,5x4,2cm
43956
4010052439563

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    55 punktów lojalnościowych!

Cena:

55,20 zł

Compare now Compare list is full

Oase Aquarium glass cleaner czyścik do szyb 29,9x13,5x4,2cm

Oase Hand Held Aquarium Glass Cleaner to łatwe w użyciu narzędzie, które dzięki ergonomicznemu kształtowi bez trudu usuwa glony, bez pozostawiania śladów i rys. Podobnie jak wszystkie produkty Oase, wysokiej jakości lekki skrobak jest wytrzymały i ma łatwy w trzymaniu uchwyt, dzięki czemu czyszczenie jest łatwe i bezproblemowe. 
Oase Glass Cleaner jest wyposażony w wymienne głowice czyszczące, które obejmują wybór prostego plastikowego lub metalowego mocowania skrobaka. Głowice ślizgają się po szkle i skutecznie usuwają glony i brud przyczepiony do szklanych ścian. Wymienne głowice są łatwe w montażu i można je łatwo zdjąć do czyszczenia.
Środek do czyszczenia szkła nadaje się zarówno do słodkiej wody, jak i słonej wody. Jednak po użyciu w słonej wodzie należy go dokładnie umyć świeżą wodą.


Dane techniczne

  • Numer katalogowy 43956
  • Waga przedmiotu 195 g
  • Wymiary opakowania 29,9 x 13,5 x 4,2 cm

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase Czyścik do szyb 29,9x13,5x4,2cm

Napisz swoją opinię