WIO Darvin Black Lava Set Box 0-25 cm Kamień z lawy wulkanicznej w kolorze kruczoczarnym
NAT-WIO71040752
8436615521739

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    202 punkty lojalnościowe!

Cena:

202,90 zł

Compare now Compare list is full

WIO Darvin Black Lava Set Box 0-25 cm Kamień z lawy wulkanicznej w kolorze kruczoczarnym

Darwin Black Lava Stone to kamień z lawy wulkanicznej w kolorze kruczoczarnym o wysokiej teksturze i szczelinach, idealny do tworzenia kontrastu z roślinami w akwariach.

Wykonany z precyzją i doświadczeniem zestaw Stone Set Box to idealny wybór dla zbiorników do 60 cm. Ten zestaw zawiera starannie dobraną mieszankę kamieni w różnych rozmiarach:

 • 1 kamień XL (+20 cm)
 • 2 kamienie L (+15 cm)
 • 3 kamienie M (+10 cm)
 • 1 worek Nano Rocks (1,5-2 kg)


Dzięki zakresowi wagowemu od 6 do 12 kg, nasz zestaw Stone Set Box zapewnia idealne połączenie rozmiaru i ilości do tworzenia oszałamiających formacji skalnych i urzekających krajobrazów w mniejszych konfiguracjach.

 • Czarny kamień lawowy o dużej teksturze i szczelinach
 • Zapewnia uderzający kontrast z roślinami w akwariach
 • Wysoce porowata tekstura zapewnia doskonałe wsparcie dla mchów i roślin epifitycznych
 • Bardzo dobrze komponuje się z drewnem w stylu ryoboku i terrariach
 • Nie zatwardza wody, dzięki czemu jest idealny dla wrażliwych zwierząt i roślin wodnych

WIO Darvin Black Lava Set Box 0-25 cm
WIO Darvin Black Lava Set Box 0-25 cm

Darwin Black Lava stone to wyjątkowa i efektowna wizualnie skała wulkaniczna, która idealnie nadaje się do stosowania w akwariach i terrariach. Ten porowaty kamień jest bogaty w minerały i ma chropowatą teksturę, dzięki czemu doskonale nadaje się do tworzenia naturalnych i estetycznych krajobrazów wodnych i lądowych.
 
Ciemne zabarwienie skały, stworzone przez połączenie czarnych i ciemnoszarych odcieni, zapewnia intrygujący kontrast z jaśniejszymi kolorami roślin wodnych, mchów i fauny. Porowata powierzchnia kamienia Darwin Black Lava jest idealna dla rozwoju pożytecznych bakterii i mikroorganizmów. Sprawia to, że jest to doskonała opcja do tworzenia bioaktywnego środowiska w akwariach, terrariach i wiwariach, które są niezbędne do utrzymania zdrowych ekosystemów.
 
Szorstka tekstura kamienia Darwin Black Lava zapewnia również idealną powierzchnię dla roślin epifitycznych, takich jak Anubias i mchy, takie jak mech jawajski, a także tworzy naturalnie wyglądający krajobraz, który naśladuje naturalne środowisko wielu organizmów wodnych i lądowych. Dodatkowo, jego porowata natura pozwala na szybkie wchłanianie i uwalnianie wody, co czyni go doskonałym wyborem do zbiorników z roślinami, wilgotnych siedlisk i tych, które wymagają wysokiego poziomu wilgoci.

Skała nie zatwardza wody, dzięki czemu jest idealna dla wrażliwych zwierząt i roślin wodnych.

 • Typ: Kamień magmowy
 • Kolor: czarny
 • Tekstura: Wysoce teksturowana, szczelinowa
 • Rozmiar kamienia: Dostępny w rozmiarach Mix od 10 do 30 cm
 • Twardość wody: Nie wpływa na twardość wody

 1. Może być stosowany zarówno w środowisku wodnym, jak i terrarium.
 2. Przed użyciem należy przepłukać skały i kamienie wodą. Przed umieszczeniem kamieni w akwarium wyczyść je za pomocą szczotki.
 3. Unikaj umieszczania kamieni bezpośrednio na szybie, ponieważ mogą być bardzo ciężkie i ostre. Zamiast tego umieść podłoże lub nasze LandForms przed umieszczeniem kamienia, aby pomóc ustalić dokładną pozycję kamienia z większą swobodą.
 4. Zawsze zabezpieczaj kamienie, zwłaszcza gdy umieszczasz jeden kamień na drugim, możesz to zrobić za pomocą naszego ScapeBound, ponieważ górny kamień może się przesunąć lub spaść podczas regularnej konserwacji, szkodząc mieszkańcom lub nawet niszcząc akwarium.
 5. Umieść kamienie w odległości kilku centymetrów od szklanych ścian akwarium, aby ułatwić konserwację.
 6. Bezpieczne dla ryb, krewetek i innych zwierząt wodnych.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

WIO Darvin Black Lava Set Box 0-25 cm

Napisz swoją opinię