• -15%
  • Obniżka
ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90 Wkład gąbkowy
330205
3336023302058

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    14 punktów lojalnościowych!

Cena:

16,99 zł
14,44 zł Oszczędzasz: 2,55 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14,44 zł

Compare now Compare list is full

ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90 Wkład gąbkowy

ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90 to wysokiej jakości akcesorium, stworzone specjalnie do użycia z filtrami Cascade 90 w akwariach. Wkład gąbkowy skutecznie eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne z wody, zapewniając klarowność i czystość środowiska życia ryb i roślin. Dzięki zaawansowanej technologii filtracyjnej, Cascade skupia się na usuwaniu wszelkich cząstek stałych, takich jak resztki pokarmu, osady czy drobne zanieczyszczenia.

Materiał użyty do produkcji gąbki jest trwały i niezwykle skuteczny, co przekłada się na wydajne działanie filtra. Dodatkowo, łatwość instalacji i wymiany sprawia, że obsługa tego wkładu jest wyjątkowo prosta, nawet dla początkujących akwarystów. Cascade 90 to nie tylko element filtra, ale także gwarancja utrzymania wysokiej jakości wody w akwarium, co przekłada się na zdrowie i komfort życia dla ryb oraz innych mieszkańców zbiornika.

ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90 to niezawodne narzędzie, które wspomaga utrzymanie optymalnych warunków wodnych w akwarium, zapewniając bezpieczeństwo i zdrowie dla całej fauny i flory wodnej.

ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

ZOLUX AQUAYA Wkład gąbka Cascade 90

Napisz swoją opinię