• -10%
 • RATY 0%
 • Obniżka
AQUAEL STERILIZER UV AS 2.0 5W Lampa UV / sterylizator do akwarium
131278
5905546339735

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    306 punktów lojalnościowych!

Cena:

340,20 zł
306,18 zł Oszczędzasz: 34,02 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 340,20 zł

Compare now Compare list is full

AQUAEL STERILIZER UV AS 2.0 5W Lampa UV / sterylizator do akwarium

Sterylizer UV to urządzenie służące do poprawy jakości i przejrzystości wody w oczkach wodnych i przydomowych stawach. Przeciwdziała powstawaniu i pomaga zwalczać efekt zielonej, mętnej wody pojawiającej się w wyniku namnażania glonów, bakterii
i patogenów. Urządzenie w pełni bezpieczne dla zamieszkujących zbiorniki ryb, innych zwierząt wodnych oraz pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych bytujących w filtrach i w podłożach oczek wodnych. 

AQUAEL STERILIZER UV AS 2.0 5W

Sterylizer UV

 • pomaga zapobiegać rozwojowi glonów przyczyniających się do zielenienia wody i rozwoju chorób mieszkańców twojego zbiornika
 • eliminuje lub ogranicza konieczność stosowania preparatów chemicznych do wody
 • posiada żarnik UV-C o żywotności aż do 10 000 godzin
 • może pracować zarówno nad powierzchnią wody jak i w pełnym zanurzeniu
 • dostępny w jednym z 4 modeli: (5, 7, 9, 11 W) dostosowanych do różnej wielkości zbiorników
 • pasuje do większości pomp i filtrów – można podłączyć węże o średnicach ø=12/16, ø=16/22, ø=19/25
 • może być zasilany zarówno przez filtr jak i zewnętrzną pompę
 • łatwy w instalacji – system montażowy w zestawie
 • kwarcowa osłona wewnętrzna lampy
 • obudowa wykonana z tworzywa odpornego na promieniowanie UV-C
 • otwarcie obudowy lampy powoduje automatyczne wyłączenie świetlówki UV-C
AQUAEL STERILIZER UV AS 2.0 5W


Dane techniczne

Model AS-5W AS-7W AS-9W AS-11W
Indeks 131278 131279 131280 131281
Maksymalna wielkość akwarium (l)
200 400 600 800
Maksymalny przepływ (l/h) 400 800 1000 1500
Średnica węży (mm) 12/16, 16/22, 19/25 12/16, 16/22, 19/25 12/16, 16/22, 19/25 12/16, 16/22, 19/25
Wymiary (z krućcami i z przyssawkami) (cm) 32,5 x 17,2 x 8,3 32,5 x 17,2 x 8,3 39,5 x 17,2 x 8,3 39,5 x 17,2 x 8,3
Instalacja wewnątrz stawu Tak Tak Tak Tak
Instalacja na zewnątrz stawu Tak Tak Tak Tak
Żywotność żarnika UV do 10 000 godz. do 10 000 godz. do 10 000 godz. do 10 000 godz.
Stopień ochrony IP IPX8 IPX8 IPX8 IPX8

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL STERILIZER UV AS 2.0 5W

Napisz swoją opinię