QualDrop HYPERPORE 500ML Polimerowy materiał filtracyjny
QUALD-7788
5903240127788

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    40 punktów lojalnościowych!

Cena:

40,99 zł

Compare now Compare list is full

QualDrop HYPERPORE 500ML Polimerowy materiał filtracyjny

HyperPore to nowoczesny ceramiczny materiał filtracyjny o niesamowicie rozwiniętej efektywnej powierzchni właściwej BET ok. 2200 m2/litr. HyperPore ma trójwymiarową strukturę otwartych i wzajemnie połączonych czynnych biologicznie porów. HyperPore zawiera użytecznie, efektywne biologicznie pory o rozmiarach ok. 45 μm oraz 150 μm. Połączenie ogromnej powierzchni, obecności porów czynnych biologicznie oraz struktury otwartych porów stwarza idealnie warunki do kolonizacji i rozwoju pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych i denitryfikacyjnych. HyperPore ma kształt walca, o wymiarach: średnica ok. 25 mm i wysokości ok. 20 mm.

Zalety HyperPore

  • 1. Zapewnia idealne warunki do rozwoju pożytecznej flory bakteryjnej.
  • 2. Pozwala szybko eliminować szkodliwe stężenia NH4, NO2 oraz redukować NO3
  • 3. Przyczynia się do lepszego wzrostu roślin i rozwoju organizmów żywych.
  • 4. Obojętny dla parametrów wody.
  • 5. Usuwa zmętnienia.
  • 6. Ogromna powierzchnia filtracyjna BET ok. 2200 m2/ litr.
  • 7. Efektywne biologicznie pory o rozmiarach ok. 45 μm oraz 150 μm
  • 8. Nadaje się do wody słodkiej i morskiej.

Sposób użycia

HyperPore należy przepłukać przed zastosowaniem. Wkład ceramiczny musi być umieszczony w koszach filtracyjnych za wkładami do czyszczenia mechanicznego. Na każde 100 l wody korzystnie jest użyć ok. 1 l złoża. Wkład ceramiczny nadaje się do płukania i wielokrotnego użytku.

UWAGA! Nigdy nie należy czyścić ani wymieniać całej ilości złoża HyperPore w jednej operacji. W razie konieczności wymienić jednorazowo 30-50%. Nigdy nie czyścić zbyt rygorystycznie (kultury pożytecznych bakterii nie mogą zostać całkowicie zniszczone), w większości przypadków wystarczy zwykłe przepłukanie w wodzie spuszczonej ze zbiornika co kilka tygodni. Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów z rybami i roślinami ozdobnymi.  Chronić przed dziećmi. Partie produkty mogą się różnić kolorem i jego odcieniem. Termin ważności: nieograniczony. Data produkcji jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej.

QualDrop HYPERPORE 500ML
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

QualDrop HYPERPORE 500ML

Napisz swoją opinię