MICROBE-LIFT Sili Out 2 1000ml 720g Usuwa krzemiany i fosforany
ML601

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Sili Out 2 1000ml 720g Usuwa krzemiany i fosforany

Sili-Out 2 to preparat usuwający krzemiany, fosforany, bar, arsen i chrom. Przywraca wodzie krystaliczną przezroczystość. Środek nie jest szkodliwy dla zwierząt w akwarium, nie wpływa w żaden sposób na odczyn wody. Preparat stymuluje naturalny wzrost korali. Sili-Out 2 to produkt oparty na aluminium o najwyższych stopniu czystości - powyżej 99%.

Zalety:

 • Stymuluje naturalny wzrost korali
 • Oczyszcza i klaruje wodę do przeźroczystości oraz szybko i skutecznie poprawia jej właściwości
 • Sili-Out 2 działa bezpiecznie
 • Nie jest szkodliwy dla organizmów żywych oraz nie wpływa na pH wody
 • Środek utrzymuje swoje właściwości przez długi czas

Dawkowanie:

50 ml na 100 litrów wody akwariowe.

Uwagi:

 • Przestrzegaj zalecanego dawkowania. Zawsze zaczynaj od powyższych dawek. Możesz zastosować dawkę wynoszącą maksymalnie 100ml środka na 100l wody akwariowej,
 • Przepłukać przed użyciem
 • Optymalne stężenie fosforanów dla zbiorników morskich to 0.02 – 0.05 mg/l, a krzemiany nie powinny być wykrywalne
 • Zalecamy stosowanie preparatu w filtrach przepływowych lub w miejscach o dobrej cyrkulacji wody
 • Używaj Microbe-lift Substrate Cleaner w celu usunięcia nadmiaru substancji organicznych zawierających fosforany. Podczas stosowania preparatu, należy wyjąć Sili-Out 2 ze zbiornika do momentu krystalizacji wody
 • Używaj Sili-Out 2 co 2 miesiące naprzemiennie z materiałem filtracyjnym Microbe-lift Phos-Out 4 aby uniknąć nagromadzenia niepożądanych związków aluminium i żelaza

UWAGA! Nie używaj w połączeniu z innymi środkami leczniczymi. Nie stosuj równocześnie ze środkami anty-glonowymi oraz opartymi na miedzi.

microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Sili Out 2 1000ml 720g Usuwa krzemiany i fosforany

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii