Aquabotanique Magnesium+ 200ml Magnez w płynie
DMR-10757
5905280167212

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    17 punktów lojalnościowych!

Cena:

17,40 zł

Compare now Compare list is full

Aquabotanique Magnesium+ 200ml Magnez w płynie

Nawóz magnezowy dla roślin akwariowych wydajne i bezpieczne źródło akwarystycznego magnezu. Nawóz Magnesium+ szybko i skutecznie likwiduje niedobory magnezu nie wprowadzając do akwarium niepożądanych substancji balastowych. Stosowany regularnie likwiduje niedobory magnezu i poprawia stosunek Mg: Ca w kolumnie wody.

Dawkowanie:

  • Preparat Magnesium+ stosujemy raz w tygodniu po dokonanej podmianie wody w ilości 3 ml na każde 10 litrów wody w akwarium.
  • Przy dużych niedoborach Mg, dawkowanie można zwiększyć.

 

Kilka słów o marce Aquabotanique:

Firma Aquabotanique z siedzibą w Katowicach powstała z fascynacji akwarystyką roślinną. Nasza działalność jest odpowiedzią na coraz żywsze w naszym kraju zainteresowanie nurtem dekoracyjnej akwarystyki roślinnej. Jesteśmy producentem wysoko wyspecjalizowanych produktów - skupiamy się na produkcji linii nawozowej Planta Activ, preparatów do mineralizacji wody i aktywnego biologicznie podłoża Biogrunt. Najważniejszym celem firmy jest tworzenie produktów o najwyższej jakości oraz dążenie do kompleksowego zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb akwarystów. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta. Akwaria tworzone z użyciem naszych produktów znajdują uznanie na całym świecie czego dowodem jest zdobycie pierwszego miejsca w prestiżowym międzynarodowym konkursie AGA International Aquascaping Contest. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać wymagania obecnych i przyszłych klientów. Ambicją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych towarów w rozsądnej cenie.

Aquabotanique Magnesium+ 200ml
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Aquabotanique Magnesium+ 200ml

Napisz swoją opinię