TROPICA PLANT GROWHT PREMIUM FERTILISER Nawóz 300ml
AQ-A049

Czas wysyłki: 24 godziny


TROPICA PLANT GROWHT PREMIUM FERTILISER Nawóz 300ml

To nawóz zawierający wszystkie niezbędne składniki do wzrostu roślin, za wyjątkiem azotu i fosforu. Premium Fertiliser dostarcza składniki dla roślin, które są łatwo absorbowane przez liście. Rośliny potrzebują także innych składników, takich jak azot i fosfor, które powstają z resztek pokarmu i odchodów ryb. Dlatego Premium Fertiliser jest zalecany do akwariów ogólnych z niewielką ilością roślin i znaczną obsadą ryb.

 

Dawkowanie:

Premium Fertiliser stosuje się raz w tygodniu przy podmianie wody. Dozownik jest zastosowany w celu wystosowania odpowiedniej dawki preparatu. 1 naciśnięcie dozownika (1,2 ml) na każde 10 litrów wody raz w tygodniu. W przypadku wystąpienia niedoborów dawkę należy nieznacznie zwiększyć. Dla przykładu: blade liście u roślin wskazują na niedobory, lecz mogą one oznaczać również słaby wzrost. Regularne dozowanie może przywrócić zielone i zdrowe liście.


Zaleca się, aby co najmniej 25% wody akwariowej było zmieniane co drugi tydzień. Jeśli wystąpi niepożądany wzrost glonów, zalecamy zwiększenie częstotliwości podmian wody (do 50%) i dosadzenie dodatkowych szybko rosnących roślin, takich jak Hygrophila, Vallisneria.

Komentarze

Napisz swoją opinię

TROPICA PLANT GROWHT PREMIUM FERTILISER Nawóz 300ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii