MICROBE-LIFT Plants FE 473ml Skoncentrowane żelazo Fe w płynie
ML059

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Plants FE 473ml Skoncentrowane żelazo Fe w płynie

Microbe-lift Plants FE to skoncentrowane, wysoko przyswajalne żelazo w płynie dla roślin akwariowych. Microbe-lift Fe to wysokiej jakości preparat zawierający wysoce stężone żelazo Fe2 (10 000 mg/l) w formie glukonianu (chelatu). Preparat powinien być używalny w przypadku niedoborów żelaza (np. żółkniecie liści, cienkie łodygi) oraz profilaktycznie.

Zalety:

 • doskonale wybarwia rośliny
 • maksymalne wyeksponowanie barwy
 • zapobiega zżółknięciu roślin oraz oznakom niedoborów
 • nie zawiera azotanów i fosforanów

Dawkowanie:

 • wstrząśnij przed użyciem
 • dodaj 5 ml na każde 190 l wody akwariowej
 • stężenie żelaza po podaniu zalecanej dawki wzrośnie o 0,1 mg/l
 • dawka może być dostosowana do ilości roślin w akwarium, ich tempa wzrostu oraz innych kluczowych warunków w akwarium takich jak oświetlenie oraz nawożenie CO2

Aby zapewnić roślinom kompletny zestaw składników odżywczych stosuj razem z innymi preparatami Microbe-lift przeznaczonymi dla roślin:

 • Bio-Carbon (naturalne źródło węgla oraz substancji pomocniczych)
 • All-In-One (nawóz ogólny)
 • Iron (źródło łatwo dostępnego żelaza)
 • Nitrogen (źródło łatwo dostępnego azotu)
 • Phosphorus (źródło łatwo dostępnego fosforu)
 • Potassium (źródło łatwo dostępnego potasu)
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Plants FE 473ml Skoncentrowane żelazo w płynie

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii