QualDrop Power Red 500ml Nawóz żelazowy dla roślin wodnych
QUALD-7924
5903240127924

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    59 punktów lojalnościowych!

Cena:

59,99 zł

Compare now Compare list is full

QualDrop Power Red 500ml Nawóz żelazowy dla roślin wodnych

Power Red jest wyjątkowym preparatem poprawiającym intensywność koloru czerwonego roślin wodnych. Power Red zawiera miedzy innymi żelazo Fe+2 w stabilnej formie co zapewnia jego szybkie i bardzo efektywne wykorzystanie przez rośliny.

DAWKOWANIE

1 ml Power Red dodany do 100 l wody podnosi stężenie jonów Fe o ok. 0,1 mg /l. Zaleca się dozowanie dzienne małych dawek preparatu, dążąc do utrzymania stężenia Fe w zakresie 0,05-0,1 mg/l. Optymalne dawki Power Red należy dostosować do warunków panujących w akwarium, tempa wzrostu roślin, ich gatunków, rodzaju podłoża, światła, ilości podawanego CO2. Rekomendowane stężenie żelaza wynosi 0,05-0,1 mg/l. Polecamy używanie wraz z preparatem Micro Plant zawierającym mikroelementy oraz pierwiastki śladowe.

Dostępne opakowania: 125 ml i 500 ml

UWAGA! Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów z krewetkami, rybami i roślinami ozdobnymi. Preparat przechowywać szczelnie zamknięty w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu opakowania. Data ważności: na opakowaniu.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

QualDrop Power Red 500ml

Napisz swoją opinię