Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml Zestaw nawozowy: carbo, macro i micro
ZEST-GTA-3X200-BOOST

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    58 punktów lojalnościowych!

Cena:

58,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml Zestaw nawozowy: carbo, macro i micro

Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml (Trace, Carbo, Macro)

Zestaw GT Aqua Boost to innowacyjne rozwiązanie dla entuzjastów akwarystyki słodkowodnej, składające się z trzech kluczowych preparatów: GT Aqua Booster Carbo, GT Aqua Booster Trace i GT Aqua Booster Marco.

Aqua Booster Carbo to efektywny środek wspomagający dostarczanie dwutlenku węgla do roślin, co sprzyja ich zdrowemu wzrostowi.

Aqua Booster Trace to kompleks mikroelementów, dbający o równowagę składników odżywczych w wodzie, co wpływa korzystnie na rozwój roślin i ryb.

Natomiast Aqua Booster Marco to specjalna formuła z makroelementami, wspierająca ogólny rozwój flory wodnej i utrzymanie optymalnych warunków w akwarium. Zestaw GT Aqua Boost to klucz do stworzenia zdrowego i zbalansowanego ekosystemu w Twoim akwarium.

Kup 3 i oszczędzaj!

GT aqua Booster Trace

Nawóz mikroelementowy przeznaczony dla roślin wodnych hodowanych w akwariach dekoracyjnych. Preparat zawiera szereg niezbędnych mikroelementów (żelaza i innych pierwiastków śladowych) potrzebnych roślinom do prawidłowego wzrostu. Nawet niewielki deficyt tych elementów skutkuje zaburzeniami, a nawet zahamowaniem procesów rozwoju.

Dawkowanie

Preparat błyskawicznie uzupełnia niedobory mikroelementów. Dawkę należy dostosować do indywidualnego tempa wzrostu roślin, ilości roślin, oświetlenia oraz twardości wody. Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować codziennie. Zalecana optymalna dawka to 2 ml nawozu na 100 l wody dziennie. W akwariach z twardszą wodą może zachodzić konieczność zwiększenia dawki dziennej.

Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml (Trace, Carbo, Macro)
Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml (Trace, Carbo, Macro)

GT aqua Booster Carbo

Nawóz z węglem organicznym przeznaczony dla roślin wodnych hodowanych w akwariach dekoracyjnych. Węgiel jest podstawowym składnikiem odżywczym dla roślin. Niedobór tego składnika w wodzie znacznie ogranicza ich wzrost. Zastosowany w akwariach z instalacją CO2 poprawia efekt pielęgnacyjny roślin.

Dawkowanie

Nawóz w szybki i łatwy sposób uzupełnia niedobór węgla. Preparat dozować zawsze na początku cyklu świetlnego akwarium w ilości 1 ml na 25 l wody w zbiorniku. Przedawkowanie nawozu może skutkować działaniami niepożądanymi.

GT aqua Booster Macro

Nawóz makroelementowy przeznaczony dla roślin wodnych hodowanych w słodkowodnych akwariach dekoracyjnych. Preparat bogaty jest w niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin akwariowych składniki odżywcze, tj. AZOT, FOSFOR i POTAS.  Niedobór czy brak makroelementów skutkuje marniejącymi starszymi liśćmi, a nawet zahamowaniem wzrostu.

Dawkowanie

GT Aqua Booster Macro niezwykle szybko i łatwo uzupełnia niedobory makroelementów. Dawkę należy dostosować do indywidualnego tempa wzrostu roślin w akwarium. Stosować codziennie. Wstrząsnąć przed użyciem. 2 ml nawozu w 100 l wody podniesie stężenie: NO3 – o ok. 1 ppm, PO4  – o ok. 0,1 ppm, K – o ok. 0,95 ppm. Przybliżone dzienne dawkowanie: 1–3 ml na 100 l.

Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml (Trace, Carbo, Macro)
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw GT Aqua Boost 3x200ml (Trace, Carbo, Macro)

Napisz swoją opinię