AQUAEL LEDDY 60 LED LED 1x6W 60x30cm
113267

Czas wysyłki: 24 godziny


AQUAEL LEDDY 60 LED LED 1x6W 60x30cm

Pokrywy LEDDY są przeznaczone do akwariów słodkowodnych. Służą do oświetlania wnętrza zbiornika, chronią ryby przed wyskakiwaniem oraz ograniczają parowanie wody i straty ciepła z akwarium.

 

Zostały wykonane w technologii wtryskowej, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i solidne. Posiadają zainstalowane w nich oświetlenie oraz klapkę do karmienia ryb. Oświetlenie zamontowane w pokrywie stanowi unikalny moduł LEDDY TUBE zawierający nowoczesne diody LED emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego. Zapewnia ono doskonałe odwzorowanie naturalnych kolorów ryb oraz dobre warunki do wzrostu dla roślin. Moduł LEDDY TUBE emituje o wiele więcej światła niż tradycyjna świetlówka zużywając przy tym o około 50% energii mniej. Nie wymaga również częstej wymiany na nowy.

 

W pokrywach LEDDY 75 w zależności od potrzeb użytkownika istnieje możliwość prostego zainstalowania dodatkowego modułu oświetleniowego. Pokrywa zestawu wyposażona jest w system „smart open” umożliwiający jej wygodne podnoszenie bez użycia zawiasów ani podpórek. Posiada również system kanalików zbierających skraplającą się wodę i odprowadzającą ją do wnętrza zbiornika. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne żłobienia umożliwiające wygodne wycinanie otworów do instalacji filtrów kanistrowych. Co istotne – pokrywa z wyciętymi otworami nie traci gwarancji producenta.

 

Dane techniczne

  • Szerokość akwarium [CM] 60
  • Moc [W] 8
  • Wymiary [cm] (szerokość x głębokość x wysokość) 60x30
  • Oświetlenie RETROFIT
  • Lumeny 900
  • Temperatura barwowa [K] 6500
  • Klasa Energetyczna A++

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL LEDDY 60 LED LED 1x6W 60x30cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii