ZL Lampa LED PREMIUM COLOR+ 45cm 12W
ZL-LED-PCPLUS-45CM

Czas wysyłki: 5 dni


ZL Lampa LED PREMIUM COLOR+ 45cm 12W

LED Color+ to wyjątkowe rozwiązanie dodatkowego dekoracyjnego oświetlenia akwarium, które zarówno zmieni wybarwienie zbiornika w ciągu dnia jak również umożliwi ustawienie poświaty nocnej. LED Color+ to 2x więcej diod i 2x intensywniejsze wybarwienie.

Lampa LED Premium COLOR+ to wyjątkowe rozwiązanie dodatkowego, dekoracyjnego oświetlenia w akwarium, które zmieni wystrój zbiornika i całego pomieszczenia zarówno w dzień jak i w nocy. Color+ to podwójna ilość diod RGB, oznacza to emisję znacznie intensywniejszych barw. W celu uzyskania najlepszego efektu, lampę polecamy umieścić jako pierwszą od frontu zbiornika.

 

Dane techniczne oświetlenia

Długość lampy: Moc: Ilość diod: Do akwarium:
       
45 cm 12 W 48 LEDs 50 cm
55 cm 14.5 W 60 LEDs 60 cm
75 cm 20 W 84 LEDs 80 cm
95 cm 26 W 108 LEDs 100 cm
115 cm 32 W 132 LEDs 120 cm
125 cm 35 W 144 LEDs 130 cm
145 cm 41 W 168 LEDs 150 cm
155 cm 45 W 180 LEDs 160 cm
175 cm 51 W 204 LEDs 180 cm
195 cm 55 W 228 LEDs 200 cm

 

Światło wybarwiające

Lampa LED Color+ pięknie i intensywnie wybarwia przestrzeń pod nią. Można to zauważyć na przepływających pod strefą oświetlenia rybkach. Nie jest to jedyna jej zaleta, ustawienie trybu nocnego w delikatnej poświcie zapewni nieznane dotąd wrażenia i umożliwi całodobową obserwację naszego zbiornika. Lampa w komplecie posiada własny sterownik działający na podczerwień. Dołączony do zestawu pilot pozwala na manualną, bardzo łatwą obłogę różnych funkcji. Podstawowe to działanie w zakresie dowolnego wyboru z palety lub własnego mieszania, koloru i regulacji natężenia świecenia światła. Oprawa podłączona do naszego komputera sterującego oświetleniem, zapewni osiągniecie pełnego spektrum kolorów wschodu i zachodu słońca.

 

Wysokiej jakości diody

W naszych lampach wykorzystujemy najnowszej generacji diody LED. Bazujemy wyłącznie na renomowanych producentach takich jak SAMSUNG, EPISTAR czy HONGLI.

Pamiętaj, żeby w przypadku oświetlenia dziennego LED nie kierować się mocą lampy w Watach lecz ilością lumenów czyli jednostką miary strumienia świetlnego w układzie SI. To parametr który jest najistotniejszy w oświetleniu tej generacji. Im więcej lumenów tym więcej światła dziennego. Moc światła w Watach to już przeszłość odpływająca wraz z oświetleniem żarowym. W przypadku światła kolorowego i wspomagajacego te wartości nie muszą być tak wysokie, istotne jest widmo światła i wpływ jaki ono ma na stymulację roślin. Diody w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym mają wartości od 5 do 15 lumenów na 1 diodę Wielkość ta jest uzależniona długością fali światła i w tym zakresie mieści się pomiędzy 450 a 650 nm.

 

Nasycone kolory ryb

W zbiornikach typu Tanganika czy Malawi, polecamy stosować LED Color razem z lampą LED WHITE. W celu uzyskania bardziej intensywnego wybarwienia polecamy montaż lampy LED Color+.

 

Do 100% więcej światła

Wysokiej jakości światło LED to ponad 100% więcej światła w stosunku do tradycyjnych świetlówek liniowych T5.
Jeśli ktoś twierdzi, że światło LED w jego zbiorniku się nie sprawdziło, to najprawdopodobniej zainwestował w słabej jakości oświetlenie LED lub błędnie dobrał rodzaj tego światła.

 

Dodatkowe oświetlenie

Nasze lampy AQUALUX LED idealnie sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie również w pokrywach plastikowych.

 

Kompaktowe rozmiary

Kompaktowe rozmiary lampy umożliwiają jej montaż niemal w każdej pokrywie akwarystycznej. Do wyboru mamy klasyczne obejmy z poliwęglanu, obejmy do podczepienia lampy pod świetlówki już zamontowane oraz dodawane w standardzie uchwyty do pokryw aluminiowych. Jeśli standardowa lampa nie zmieści się w twojej pokrywie, to na zamówienie indywidualne możemy wykonać lampę wg twoich potrzeb.

 

Montaż do świetlówki T8

Podczepienie lampy AQUALUX LED pod świetlówkę T8 to najlepszy sposób na zwiększenie ilości światła w akwarium z pokrywą plastikową.

 

Wysoka jakość wykonania

Lampy z serii AQUALUX posiadają klasę szczelności IP 67. Jest to gwarancją bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania w warunkach wysokiej wilgotności.

 

Kontroler oświetlenia

Lampy z serii AQUALUX LED są kompatybilne z komputerem sterującym systemem oświetlenia w zbiorniku marki ZOOLIGHT. Podstawowe funkcje sterownika to: symulacje wschodów i zachodów słońca oraz zachmurzenia i burzy, indywidualny dobór natężenia światła w określonym przedziale czasowym oraz ustawianie barwy światła która najlepiej podkreśli walory zbiornika. Sterownik ma również wpisany automatyczny program, który po ustawieniu czasu świecenia zarządza samodzielnie oświetleniem naszego akwarium.

 

Sterownik natężenia światła

W zakresie podstawowym natężenie światła w kierunku ściemniania i rozjaśniania, można sterować manualnie za pomocą dostępnych w naszym sklepie ściemniaczy radiowych lub optycznych.

Komentarze

Napisz swoją opinię

ZL Lampa LED PREMIUM COLOR+ 45cm 12W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii