ZL Lampa LED PREMIUM WHITE&GREEN 55cm 16W
ZL-LED-PWG-55CM

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    227 punktów lojalnościowych!

Cena:

227,99 zł

Compare now Compare list is full

ZL Lampa LED PREMIUM WHITE&GREEN 55cm 16W

Oświetlenie led wspomagające wzrost roślin. LED Premium White&Green to proporcja światła białego,czerwonego,niebieskiego i zielonego. Lampa emituje równomiernie wymieszane światło dzienne i stymulujące. Umożliwia to dowolne obsadzenie roślin w baniaku.

LED PREMIUM WHITE&GREEN to nasza nowa propozycja na dodatkowe oświetlenie stymulujące wzrost roślin. Proporcja 50% diod białych i 50% czerwonych, niebieskich i zielonych w jednej lampie - równomiernie miesza i emituje światło, nie dzieląc wodnej przestrzeni na strefy o konkretnej kolorystyce. Takie zestawienie umożliwia nam dowolną aranżację i obsadę roślin na wybranym planie.

 

Dane techniczne oświetlenia

Długość lampy: Moc: Ilość diod: Do akwarium:
25 cm 7 W 24 LEDs 30 cm
45 cm 13 W 48 LEDs 50 cm
55 cm 16 W 60 LEDs 60 cm
75 cm 21 W 84 LEDs 80 cm
95 cm 27 W 108 LEDs 100 cm
115 cm 32 W 132 LEDs 120 cm
125 cm 35 W 144 LEDs 130 cm
145 cm 41 W 168 LEDs 150 cm
155 cm 45 W 180 LEDs 160 cm
175 cm 50 W 204 LEDs 180 cm
195 cm 55 W 228 LEDs 200 cm

 

Cechy oświetlenia LED

 

Wysokiej jakości diody

W naszych lampach wykorzystujemy najnowszej generacji diody LED. Bazujemy wyłącznie na renomowanych producentach takich jak SAMSUNG, EPISTAR czy HONGLI.

Pamiętaj, żeby w przypadku oświetlenia dziennego LED nie kierować się mocą lampy w Watach lecz ilością lumenów czyli jednostką miary strumienia świetlnego w układzie SI. To parametr który jest najistotniejszy w oświetleniu tej generacji. Im więcej lumenów tym więcej światła dziennego. Moc światła w Watach to już przeszłość odpływająca wraz z oświetleniem żarowym. W przypadku światła kolorowego i wspomagajacego te wartości nie muszą być tak wysokie, istotne jest widmo światła i wpływ jaki ono ma na stymulację roślin. Diody w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym mają wartości od 5 do 15 lumenów na 1 diodę Wielkość ta jest uzależniona długością fali światła i w tym zakresie mieści się pomiędzy 450 a 650 nm.

 

Stymuluje wzrost roślin

Specjalnie dobrane diody emitują światło, przy udziale którego bardzo aktywnie zachodzią procesy fotosyntezy. Lampy LED White&Green należy stosować w połączeniu z lampą LED WHITE+ lub ze świetlówkami o barwie dziennej 6500K.

 

Do 100% więcej światła

Wysokiej jakości światło LED to ponad 100% więcej światła w stosunku do tradycyjnych świetlówek liniowych T5.
Jeśli ktoś twierdzi, że światło LED w jego zbiorniku się nie sprawdziło, to najprawdopodobniej zainwestował w słabej jakości oświetlenie LED lub błędnie dobrał rodzaj tego światła.

 

Dodatkowe oświetlenie

Nasze lampy AQUALUX LED idealnie sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie również w pokrywach plastikowych.

 

Kompaktowe rozmiary

Kompaktowe rozmiary lampy umożliwiają jej montaż niemal w każdej pokrywie akwarystycznej. Do wyboru mamy klasyczne obejmy z poliwęglanu, obejmy do podczepienia lampy pod świetlówki już zamontowane oraz dodawane w standardzie uchwyty do pokryw aluminiowych. Jeśli standardowa lampa nie zmieści się w twojej pokrywie, to na zamówienie indywidualne możemy wykonać lampę wg twoich potrzeb.

 

Montaż do świetlówki T8

Podczepienie lampy AQUALUX LED pod świetlówkę T8 to najlepszy sposób na zwiększenie ilości światła w akwarium z pokrywą plastikową.

 

Wysoka jakość wykonania

Lampy z serii AQUALUX posiadają klasę szczelności IP 67. Jest to gwarancją bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania w warunkach wysokiej wilgotności.

 

Kontroler oświetlenia

Lampy z serii AQUALUX LED są kompatybilne z komputerem sterującym systemem oświetlenia w zbiorniku marki ZOOLIGHT. Podstawowe funkcje sterownika to: symulacje wschodów i zachodów słońca oraz zachmurzenia i burzy, indywidualny dobór natężenia światła w określonym przedziale czasowym oraz ustawianie barwy światła która najlepiej podkreśli walory zbiornika. Sterownik ma również wpisany automatyczny program, który po ustawieniu czasu świecenia zarządza samodzielnie oświetleniem naszego akwarium.

 

Sterownik natężenia światła

W zakresie podstawowym natężenie światła w kierunku ściemniania i rozjaśniania, można sterować manualnie za pomocą dostępnych w naszym sklepie ściemniaczy radiowych lub optycznych.

Komentarze
Napisz swoją opinię

ZL Lampa LED PREMIUM WHITE&GREEN 55cm 16W

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii