PLANT T5 zestaw oświetlenia 1x80W do 150cm, oprawki bryzgoszczelne
Z108

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

PLANT T5 zestaw oświetlenia 1x80W do 150cm, oprawki bryzgoszczelne

Świetlówki dedykowane do tego zestawu występują w długości 145cm. Zestaw PLANT 1x80W T5 dodatkowe oświetlenie do klasycznych pokryw, z fabrycznie zamontowanym oświetleniem T8, jako zamienne oświetlenie lub samodzielne. Zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic.Atco PRO lp 1x80W (5 LAT gwarancji)
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 (+ śrubki i nakrętki)
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 o długości 150cm
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic.Atco PRO lp 1x80W Stateczniki elektroniczne PC PRO Pierwszorzędna żywotność i niezawodność Wyszukane połączenie perfekcji i niezawodności zaprojektowane z myślą, by wydobyć pełny potencjał świetlówek. Seria PC PRO stanowi najbardziej skondensowaną gamę stateczników elektronicznych - nadaje się do wszystkich istotnych typów świetlówek. Technologia x!tec Opracowana przez Tridonic technologia x!tec stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC PRO układ x!tec inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej wysoką precyzję. Precyzyjne parametry pracy świetlówek wpływają na wydłużenie ich żywotności, nawet powyżej 50.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -25°C do +80°C (w zależności od modelu). Ponadto wbudowany układ ochrony napięciowej (IVG - Intelligent Voltage Guard) zapewnia ochronę świetlówek oraz samego urządzenia przed uszkodzeniem przy spadku napięcia (urządzenie wyłącza się) lub nadmiernym jego wzroście oraz przy błędnym podłączeniu (urządzenie sygnalizuje problem poprzez miganie świetlówek) umożliwiając instalatorowi podjęcie szybkich działań w przypadku przepięcia. Wbudowany układ ochrony napięciowej pomaga wykrywać uszkodzenia instalacji i zapobiec awarii urządzenia, zapewniając jego sprawne funkcjonowanie. Zaawansowana technologia SMART-Heating optymalizuje ciepły zapłon lamp. Właściwe podgrzewanie elektrod poprzedzone jest wstępnym podgrzewaniem. Po zaświeceniu świetlówek ogrzewanie elektrody jest automatycznie zmniejszane do określonej wartości minimalnej. Zmniejszenie ogrzewania ciągłego oszczędza energię przy jednoczesnym utrzymywaniu optymalnych warunków pracy świetlówek. Jakość i niezawodność Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 260, szerokość (W) 30, wysokość (H) 28, rozstaw otworów montażowych (D) 220 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 2 uchwyty zespolone T5/T8 pozwalają na: - dopięcie nowych świetlówek T5 do starych T8 bez ingerencji w pokrywę - używając tylko uchwytów T5 przymocowanie ich bezpośrednio do pokrywy zamiast świetlówek T8
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 1,5m Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Na zdjęciu przykład montażu zestawu za pomocą uchwytów do istniejącego zestawu T8 lub T5 bez ingerencji w pokrywę. Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze
Napisz swoją opinię

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x80W do 150cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii