PLANT T8 Zestaw oświetlenia 1x25W 74cm, oprawki wciskane
Z091

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 1x25W 74cm, oprawki wciskane

Zestaw PLANT 1 x 25 W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku.
 
Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic BASIC sl 1 x 26 W (5 LAT gwarancji),  
  • 2 x oprawki bryzgoszczelne T8 wciskane,
  • 4 x 1 m kabla 0,75 mm do zasilania oprawek bryzgoszczelnych,
  • 1 x przewód zasilający 2 m (2 x 0,75) z wtyczką (wtyczka płaska),
  • polska, czytelna instrukcja obsługi,
  • gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat).

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic BASIC sl 1 x 26 W (obsługujący świetlówkę 25 W) Stateczniki elektroniczne PC BASIC Kompaktowe i funkcjonalne Stateczniki z serii produktów PC Basic są idealnym rozwiązaniem do wszelkich zastosowań, gdzie dostępna jest niewielka przestrzeń. Połączenie małych rozmiarów i niskiego zużycia energii sprzyja wykorzystaniu ich w indywidualnych rozwiązaniach oświetleniowych. Zastosowanie w oprawach oświetleniowych stateczników PC Basic, wykorzystujących technologię podgrzewania elektrod przed zapłonem świetlówek, wpływa na wydłużenie żywotności świetlówek do 25.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -25°C do +60°C. Ponadto wbudowany układ zapewnia ochronę urządzeniu przed uszkodzeniem przy błędnym podłączeniu lub przy uszkodzeniu świetlówki. Jakość i niezawodność. Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie. Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 145, szerokość (W) 22, wysokość (H) 21, rozstaw otworów montażowych (D) 136. Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji.
  • 2 x kabel zasilający do oprawek
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T8 wciskana. Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią, które montujemy wciskając w otwór w pokrywie.
  • 1 x przewód zasilający 2 m (2 x 0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą.

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 1x25W 74cm, oprawki wciskane

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii