PLANT T8 Zestaw oświetlenia 4x18 20W 59cm
Z141

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 4x18 20W 59cm

Zestaw PLANT 4x18/20W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic TEC sl 2x36 (5 LAT gwarancji)
  • 8 x oprawki bryzgoszczelne T5 wciskane
  • 8 x 1m kabla 0,75mm do zasilania oprawek bryzgoszczelnych
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic TOP 2x36 (obsługujący 4 świetlówki 18W) Stateczniki elektroniczne PC TEC Prostota i niezawodność Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czerpać korzyści ze stosowania stateczników elektronicznych i poszukują jednocześnie kompromisu pomiędzy najwyższą jakością i ceną. Stateczniki z serii PC TEC mają wszystko, czego potrzebuje statecznik do niezawodnego zasilania świetlówek. Kompaktowa budowa i optymalna żywotność dają możliwość stosowania ich w wielu instalacjach oświetleniowych. Zastosowanie w oprawach oświetleniowych stateczników PC TEC, wykorzystujących technologię ograniczonego podgrzewania elektrod przed zapłonem świetlówek, wpływa na zachowanie żywotności świetlówek do 5.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -10°C do +50°C. Ponadto wbudowany układ zapewnia ochronę urządzeniu przed uszkodzeniem przy błędnym podłączeniu lub przy uszkodzeniu świetlówki. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 210, szerokość (W) 40, wysokość (H) 30, rozstaw otworów montażowych (D) 198 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 6 x kabel zasilający do oprawek
  • 6 x oprawka bryzgoszczelna T5 wciskana Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią , które montujemy wciskając w otwór w pokrywie.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 4x18 20W 59cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii