PLANT T8 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x38W 105cm
Z096

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

PLANT T8 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x38W 105cm

Zestaw PLANT 1x38W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic PRO PC 1x36W (5 LAT gwarancji)
  • 2 x uchwyty metalowe T8 (+ śrubki i nakrętki)
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T8 o długości 100cm
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic PC PRO 1x36W (obsługujący świetlówkę 38W) Stateczniki elektroniczne PC PRO Pierwszorzędna żywotność i niezawodność Wyszukane połączenie perfekcji i niezawodności zaprojektowane z myślą, by wydobyć pełny potencjał świetlówek. Seria PC PRO stanowi najbardziej skondensowaną gamę stateczników elektronicznych - nadaje się do wszystkich istotnych typów świetlówek. Technologia x!tec Opracowana przez Tridonic technologia x!tec stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC PRO układ x!tec inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej wysoką precyzję. Precyzyjne parametry pracy świetlówek wpływają na wydłużenie ich żywotności, nawet powyżej 50.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -25°C do +80°C (w zależności od modelu). Ponadto wbudowany układ ochrony napięciowej (IVG - Intelligent Voltage Guard) zapewnia ochronę świetlówek oraz samego urządzenia przed uszkodzeniem przy spadku napięcia (urządzenie wyłącza się) lub nadmiernym jego wzroście oraz przy błędnym podłączeniu (urządzenie sygnalizuje problem poprzez miganie świetlówek) umożliwiając instalatorowi podjęcie szybkich działań w przypadku przepięcia. Wbudowany układ ochrony napięciowej pomaga wykrywać uszkodzenia instalacji i zapobiec awarii urządzenia, zapewniając jego sprawne funkcjonowanie. Zaawansowana technologia SMART-Heating optymalizuje ciepły zapłon lamp. Właściwe podgrzewanie elektrod poprzedzone jest wstępnym podgrzewaniem. Po zaświeceniu świetlówek ogrzewanie elektrody jest automatycznie zmniejszane do określonej wartości minimalnej. Zmniejszenie ogrzewania ciągłego oszczędza energię przy jednoczesnym utrzymywaniu optymalnych warunków pracy świetlówek. Jakość i niezawodność Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 234, szerokość (W) 30, wysokość (H) 28, rozstaw otworów montażowych (D) 220 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 2 x uchwyty metalowe T8 2 uchwyty pozwalają na przymocowanie świetlówki do pokrywy.
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T8 Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x38W 105cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii