Power House BOTTOM F 3L Japońskie podłoże naturalne dla krewetek
QUALD-1404
4945915401404

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    104 punkty lojalnościowe!

Cena:

104,99 zł

Compare now Compare list is full

Power House BOTTOM F 3L Japońskie podłoże naturalne dla krewetek

Power House BOTTOM F to japońskie naturalne, mineralne podłoże akwarystyczne komponowane z naturalnej ziemi. Jest bogate w naturalne kwasy fulwowe, humusowe i minerały występujące naturalnie w naturze. Bardzo dobrze wspomaga przede wszystkim rozwój krewetek ozdobnych typu Caridina oraz wpływa korzystnie na rozwój roślin w zbiorniku. Przy użyciu odpowiedniej mineralizacji wody (woda RO + mineralizator) pomaga utrzymać miękką kwaśną wodę o pH poniżej 6, która jest idealna dla krewetek typu Taiwan Bee oraz innych zwierząt i roślin wodnych preferujących takie warunki.

Sposób użycia: Nie płukać podłoża Power House BOTTOM F przed użyciem. Wsypać odpowiednią ilość podłoża Power House na dno zbiornika. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika, woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Po otwarciu opakowania zużyć całą zawartość. Podłoże Power House BOTTOM F posiada naturalną wilgotność i nie można dopuścić do wyschnięcia granulek. W przeciwnym wypadku może dojść do rozpadu suchych granulek podłoża w kontakcie z wodą.

Rekomendowane ilości podłoża w zależności od wielkości akwarium:

  • 25 litrów – 3 l
  • 35 litrów – 4 do 6 l
  • 60 litrów – 8 do 12 l
  • 160 litrów – 24 do 32 l

Uwaga! Nie stosować podłożą Power House BOTTOM F w połączeniu z innymi podłożami. Nie używać z filtrami podżwirowymi – może dochodzić wtedy do niekontrolowanej eluacji (wymywania) składników mineralnych. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Chronić przed dziećmi.

Power House BOTTOM F 3L
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Power House BOTTOM F 3L

Napisz swoją opinię