Tropical FD Calanus 100ml 12g liofilizowane skorupiaki planktonowe puszka
01163

Czas wysyłki: 24 godziny


Tropical FD Calanus 100ml 12g liofilizowane skorupiaki planktonowe puszka

W 100% naturalny, bogaty w astaksantynę i cenne aminokwasy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Taki jest nowy produkt firmy TROPICAL ‒ FD CALANUS. To doskonałe menu dla ryb słodkowodnych i morskich, dla których skorupiaki planktonowe są istotnym elementem diety w środowisku naturalnym. FD CALANUS zawiera liofilizowane skorupiaki planktonowe, które są pozyskiwane z czystych wód północnego Atlantyku. To właśnie naturalne pochodzenie składników sprawia, że pokarm ma wyjątkowy smak, zachęcający ryby do żerowania. Kalanus intensyfikuje barwy ryb dzięki dużej zawartości naturalnej astaksantyny (min. 330 mg/kg). Jest także źródłem białka bogatego w aminokwasy egzogenne, które korzystnie wpływa na rozwój, dojrzewanie i rozród ryb. Zawiera również cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym omega-3 i omega-9. Naturalny, liofilizowany produkt nie powoduje zmętnienia wody.


Skład

  • Materiał paszowy: liofilizowany kalanus (Calanus finmarchicus).
  • Składniki analityczne: białko surowe 55,0%, oleje i tłuszcze surowe 22,0%, włókno surowe 6,5%, wilgotność 8,0%.

UWAGA! Ostrzeżenie dla alergików: zawartość może wywoływać reakcje alergiczne. Nie dotykać produktu, nie wdychać jego pyłu. Przy występującej astmie lub katarze siennym unikać kontaktu i zasięgnąć porady lekarza. Chronić przed dziećmi!

Cechy fizyczne i organoleptyczne produktu podlegają okresowym wahaniom charakterystycznym dla surowców pochodzenia naturalnego.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tropical FD Calanus 100ml 12g liofilizowany pokarm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii