Resun Aqua Syncro HWM6000 Pompa cyrkulacyjna 6000l/h
HWM6000

Czas wysyłki: 24 godziny


Resun Aqua Syncro HWM6000 Pompa cyrkulacyjna 6000l/h

Aqua Syncro to najnowszy model pompy cyrkulacyjnej producenta Resun. Pompa łączy w sobie cechy najlepszych na rynku cyrkulatorów z niską ceną, dzięki czemu przewyższa znacznie jakościowo produkty konkurencji o podobnej cenie.

Aqua Syncro to pompy cyrkulacyjne stworzone specjalnie z myślą o akwariach typu nano lub o akwariach wymagających użycia małych cyrkulatorów. Jej niewielkie rozmiary i spora wydajność idealnie pokrywają się z wymaganiami akwarystów oszczędzając cenne miejsce wewnątrz zbiornika i zapewniając niezawodną pracę. Urządzenie wykonano z solidnych, odpornych na zużycie materiałów, a przemyślana konstrukcja zapewnia wszechstronną regulację ustawienia.
Wirnik znajduję się wewnątrz podwójnej tulejki, co znacznie podnosi wydajność pompy i pozytywnie wpływa na kulturę jej pracy.

Pompa mocowana jest do szyby zbiornika za pomocą silnego magnesu, co znacznie ułatwia adaptację urządzenia oraz zapewnia trwały montaż. Magnes umożliwia zamocowanie cyrkulatora na szybę do 7mm grubości. Posiada przegub kulowy umożliwiający dowolne skierowanie strumienia wody w każdym kierunku.

 

Dane techniczne:

  • Pobór prądu: 20W
  • Wydajność pompy: 6000l/h
  • Magnes do szyby: 15mm
  • Dedykowane akwarium: 800 - 1500l
  • Wymiary pompy: 11 x 6 x 8 cm (magnes wydłuża gabaryt urządzenia o 4cm)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Resun Aqua Syncro HWM6000 Pompa cyrkulacyjna 6000l/h

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii