• -30%
  • Obniżka
Błazenek Plamisty mini (amphiprion ocellaris) Poduszka maskotka ryba 32 cm
GP-175532

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    31 punktów lojalnościowych!

Cena:

45,10 zł
31,57 zł Oszczędzasz: 13,53 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45,10 zł

Compare now Compare list is full

Błazenek Plamisty mini (amphiprion ocellaris) Poduszka maskotka ryba 32 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 32 cm

BŁAZENKI to rodzaj małych, morskich ryb okoniokształtnych. Gatunek ten jest pięknie ubarwiony. Ma pomarańczowe ciało z trzema jasnymi białymi pasami. Ten po środku jest rozszerzony i przybiera kształt trójkąta. Pasy te mają czarne kontury podobnie jak płetwy błazenków. W naturze żyją one na rafach koralowych Indopacyfiku. Jest chyba jedną z najczęściej hodowanych ryb w akwariach morskich.

Błazenki swoją popularność zyskały nie tylko dzięki pięknemu ubarwieniu, ale także po filmie „Gdzie jest Nemo?”. Wiele dzieci zapragnęło mieć własnego Nemo w akwarium. Niestety, hodowanie błazenków wymagania założenia akwarium morskiego, co zniechęca wielu amatorów tych pięknych i niezwykłych ryb. Bez problemu natomiast możemy zaoferować wszystkim dzieciakom pluszowego Nemo!

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Błazenek Plamisty mini (amphiprion ocellaris) Poduszka maskotka ryba 32 cm

Napisz swoją opinię