• -30%
  • Obniżka
Konik Morski pomarańczowy Poduszka maskotka ryba 60 cm
GP-175631

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    59 punktów lojalnościowych!

Cena:

85,70 zł
59,99 zł Oszczędzasz: 25,71 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 84,89 zł

Compare now Compare list is full

Konik Morski pomarańczowy Poduszka maskotka ryba 60 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 60 cm

 

Konik Morski (Syngnathidae) Bardzo specyficzna i piękna słonowodna ryba. Zamieszkuje płytkie strefy mórz tropikalnych aż po zimne wybrzeża Anglii. Konik nie posiada łusek a kościste ciało pokrywa tylko skóra. Ważną rolę odgrywa ogon dzięki któremu może chwytać się roślin i koralowców. Dorosłe koniki odżywiają się bezkręgowcami i skorupiakami. Degradacja mórz i oceanów w bardzo drastyczny sposób przyczynia się do zaniku tych pięknych stworzeń.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Konik Morski pomarańczowy Poduszka maskotka ryba 60 cm

Napisz swoją opinię