Makrela (scomber scombrus) Poduszka maskotka ryba 60 cm
GP-175174

Czas wysyłki: 3-4 dni


Makrela (scomber scombrus) Poduszka maskotka ryba 60 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 60 cm


Makrela Atlantycka to drapieżna ryba zaliczana do rodziny makrelowatych, żyjąca wzdłuż północnoamerykańskich i europejskich wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, morza Śródziemnego, morza Czarnego oraz południowo-zachodniej części morza Bałtyckiego. Dorosłe osobniki osiągają masę do 1 kg i długość do 50 cm.

Makrele są rybami wędrownymi, żyjącymi w ogromnych stadach. Odżywiają się głównie skorupiakami, ślimakami, planktonem oraz młodymi rybami. Makrela to ryba o dużym znaczeniu gospodarczym. Poławiana masowo na dużą skalę. Ceniona za doskonały smak. Jej tłuste mięso zawiera bardzo dużą ilość witaminy B12 oraz kwasów tłuszczowych Omega-3.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Makrela (scomber scombrus) Poduszka maskotka ryba 60 cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii