AQUAEL ACTI BACTOL 100ML Odbudowuje zniszczoną florę bakteryjną
101255
5905546033077

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    14 punktów lojalnościowych!

Cena:

14,90 zł

Compare now Compare list is full

AQUAEL ACTI BACTOL 100ML Odbudowuje zniszczoną florę bakteryjną

Woda to dla ryb, roślin i innych zwierząt akwariowych najważniejszy czynnik wpływający na ich zdrowie i życie, dlatego zdecydowanie warto zadbać o jej idealną czystość. Wielu hobbystów ocenia czystość wody jedynie po jej przejrzystości, podczas gdy tak naprawdę większość najgroźniejszych zanieczyszczeń i toksycznych związków jest zupełnie niewidocznych i nie zmienia w znaczącym stopniu klarowności wody. To także jedna z wielu pułapek czyhających na początkujących akwarystów. Ocena realnego stanu wody wymaga doświadczenia i wiedzy na temat wszystkich czynników mogących wpłynąć negatywnie na jej czystość.

Do prawidłowego oczyszczania wody warto zdecydować się na żywe kultury bakterii do akwarium, które cechują się rewelacyjnym działaniem oraz wysoką wydajnością, a przy tym także prostą obsługą. Ich działanie polega na wstępnym zainicjowaniu prawidłowych przemian cyklu azotowego, dlatego znakomicie sprawdzą się między innymi w nowych akwariach. W składzie produktu znajdziemy wyłącznie wyselekcjonowane szczepy mikroorganizmów, które błyskawicznie kolonizują cały zbiornik oraz zmniejszają ryzyko pojawienia się w wodzie takich czynników jak amoniak i azotyny.

Azotyny i amoniak wywołują u ryb oraz roślin akwariowych wiele bardzo groźnych schorzeń, łącznie z ich śmiercią. Sprzyjają w szybkim rozwoju glonów, zmniejszających przejrzystość i klarowność wody oraz negatywnie wpływających na całe funkcjonowanie danego ekosystemu. Ogromne znaczenie ma roślinność, która działa na wodę jak naturalny filtr, dlatego akwaria zawierające niewiele flory są bardziej narażone na wystąpienie dużej ilości tych niebezpiecznych związków.

AQUAEL ACTI BACTOL 100ML Odbudowuje zniszczoną florę bakteryjną

Żywe kultury bakterii do uzdatniania wody są niezwykle łatwe w stosowaniu, dlatego z tą czynnością z pewnością poradzi sobie każdy akwarysta. Warto zacząć od prawidłowego przechowywania środków zawierających kultury bakterii. Szczepy realizują swój cel wyłącznie w przypadku, gdy są żywe, dlatego należy je bezwzględnie chronić przed światłem słonecznym oraz wysoką temperaturą działające na nie bardzo negatywnie. Warto schować środek do szafki, do której nie docierają promienie słoneczne, najlepiej znajdującej się w dużej odległości od okien oraz grzejników i innych źródeł ciepła.

Samo dawkowanie jest bardzo proste i sprowadza się do zastosowania 10 mililitrów produktu na 60 litrów wody za pomocą nakrętki o pojemności równej 5 mililitrów. Dawkowanie należy powtórzyć po 2 tygodniach w celu utrwalenia efektu. Preparat Acti Bactol należy stosować wyłącznie w zbiornikach na ryby ozdobne. Co ważne, środkiem można także nasączyć urządzenia filtracyjne.

Żywe kultury bakterii do akwarium sprawdzą się również rewelacyjnie w przypadku odbudowy zniszczonej flory bakteryjnej, spowodowanej na przykład długotrwałym leczeniem ryb środkami farmakologicznymi.

Uzdatnianie wody ma decydujący wpływ na jakość życia zwierząt i roślin znajdujących się w danym zbiorniku, dlatego zachęcamy do zakupu produktów o sprawdzonym działaniu, które spełnią wszelkie oczekiwania. Nasza firma Aquael zajmuje się produkcją najwyższej klasy urządzeń, akcesoriów oraz preparatów akwarystycznych o skonkretyzowanym działaniu – znakomicie sprawdzają się one w zastosowaniach hobbystycznych oraz profesjonalnych. Każdy produkt Aquael przeszedł wiele testów udowadniających ich funkcjonalność, dzięki czemu większość z nich została doceniona przez odbiorców prywatnych i pisma branżowe.

Preparaty AQUAEL

AQUAEL ACTI BACTOL 100ML Odbudowuje zniszczoną florę bakteryjną

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL ACTI BACTOL 100ML Odbudowuje zniszczoną florę bakteryjną

Napisz swoją opinię