MICROBE-LIFT Phos-Out 4 500ml Materiał filtracyjny do usuwania fosforanów
ML500

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Phos-Out 4 500ml Materiał filtracyjny do usuwania fosforanów

Microbe-lift Phos-Out4 to materiał filtracyjny w formie granulatu usuwający z wody fosforany, krzemiany, siarczany oraz garbniki.

Zalety:

 • szybko, permanentnie oraz w bezpieczny sposób usuwa niechciane składniki z wody powodując wyraźne polepszenie parametrów wody
 • jest skuteczny szczególnie w usuwania fosforanów (PO4) nie powodując przy tym groźnych wahań odczynu wody (pH)
 • szybko wspomaga wzrost zwierząt w razie wystąpienia problemów z fosforanami lub rozwojem niechcianych glonów
 • jest produktem opartym na wodorotlenku żelaza

Dawkowanie:

 • akwaria słodkowodne - 25ml na 100l wody akwariowej
 • akwaria słonowodne - 50ml na 100l wody akwariowe

Wskazówki:

 • zacznij stosowanie produktu od zalecanych dawek, w razie dalszych problemów z fosforanami stopniowo zwiększaj dawkę
 • przed zastosowaniem, przepłucz pod bieżącą wodą kranową
 • optymalne stężenie fosforanów w akwarium morskim powinno mieścić się w granicach od 0,02 do 0,05mg/l
 • zalecamy umieścić produkt w miejscach silnego przepływu wody np. filtrach zewnętrznych lub wewnętrznych, sumpach lub filtrach przepływowych
 • zalecamy regularne stosowanie Microbe-lift Substrate Cleaner w celu usuwania nadmiaru fosforanów z akwarium (podczas stosowania wyjmij Phos-Out4 z wody aż do momentu powrotu przeźroczystości)
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Phos-Out 4 500ml Materiał filtracyjny do usuwania fosforanów

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii