Tetra pH Test do pomiaru pH
T745827

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra pH Test do pomiaru pH

Odczyn pH to miara ilości wszystkich rozpuszczonych w wodzie substancji kwaśnych i alkalicznych, wodę zakwaszających lub alkalizujących. Kontrola odczynu pH jest bardzo ważna ponieważ wszystkie organizmy w akwarium, jak ryby, rośliny względnie glony i mikroorganizmy, na zmiany wartości odczyny pH natychmiast mocna regulują Odczyn pH w akwarium słodko wodnym Dla wszystkich ryb w akwariach słodkowodnych korzystny odczyn pH waha się pomiędzy 6,5 – 8,5. Dla ryb pochodzących z czarnych rzek korzystniejszy jest odczyn w granicach 6,0 – 7,5.Pielęgnice ze wschodnich jezior afrykańskich czują się lepiej w wodzie o odczynie pH w granicach 7,5 – 8,5 i wysokiej twardości węglanowej.Odchylenia odczynu pH w akwarium słodkowodnym mogą wystąpić w przypadkach bardzo rzadziej lub całkowitej wymiany wody. W wodzie miękkiej, pozbawionej właściwości buforujących, ci ma miejsce gdy trwałość węglowa nie przekracza 2°n, istnieje niebezpieczeństwo gwałtownego spadku – obniżenia się pH poniżej 4,0.Należy więc zadbać o to by twardość węglanowa nie spadła poniżej 2-4°n.

 

W zestawie:

  • jeden odczynnik
  • jedna próbówka
  • instrukcja w języku polski

 

Zakres pomiaru

  • 5.0-10.0

 

Zastosowanie:

  • Wodę z akwarium odlewamy do specjalnej probówki, następnie dodajemy odczynniki które wybarwiają wodę na określony kolor.
  • Na skali kolorów odczytujemy zawartość PH w naszym akwarium

 

Zastosowanie tego testu w praktyce sprawi, że poziom PH już nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Systematycznie badając poziom PH możesz uratować swoje ryby przed zatruciem a także powstrzymać w porę inwazję glonów.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra pH Test do pomiaru pH

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii