Lista produktów marki Azoo

202 produktów

Wyświetlono 1-24 z 202 produktów

Historia powstania marki Azoo :

Taikong Corporation powstała w 1977r ,natomiast w 1996r założyła markę Azoo. Jako korporacja zajmująca się biotechnologią otrzymała certyfikatu jakości ISO 910 oraz ISO 14001 przyznawane przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Marka Azoo a raczej jej korporacja prowadzi badania o charakterze biogenicznym. Produkuje również wysokiej klasy produkty do akwarystyki profesjonalnej. Bez wątpienia jednym z największych sukcesów marki jest wprowadzenie do handlu na całym świecie fluorescencyjnych ryb.  Od czasu wprowadzenia pierwszego fluorescencyjnego, transgenicznego gatunku ryby nazwanego GloFish w roku 2001, powstało jeszcze około 15 nowych gatunków fluorescencyjnych ryb. 5 z nich jest już obecnie na rynku. Firma Azoo jest "liderem nowoczesnej akwarystyki " , posiada najbardziej profesjonalne możliwości badań i rozwoju i stale stara się wdrażać nowe akwarystyczne rozwiązania. Azoo stało się wiodącą firmą z ogromnym potencjałem na polu biotechnologii i produktów akwarystycznych.

Charakterystyka marki :

Marka Azoo to duża ilość dobrych produktów. Producent Azoo skupia się na dużej gamie preparatów do akwarium , począwszy od preparatów na glony , przez całą linię nawozową kończąc na preparacie do podwyższania PH w akwarium. Ciężko sklasyfikować oraz oddzielić lepsze od gorszych pozycji w katalogu tego producenta. Na pewno wszystkie produkty Azoo są produktami o dobrym stosunku ceny do jakości. Producent na pewno w swojej ofercie posiada wysokiej jakości media filtracyjne 4w1 , jest to produkt moim zdaniem w Topie jeśli chodzi o Azoo. Z różnych źródeł dochodzą głosy , że media filtracyjne 4w1 są porowate oraz znacznie przyspieszają dojrzewanie akwarium pochłaniając na początku szkodliwe odmiany Azotu. Wkład do filtra 4w1 to jeden z tych produktów ,który śmiało rekomenduję dla każdego akwarysty.

Marka Azoo w swojej ofercie posiada również uzdatniacz wody kranowej , przygotowując wodę do odpowiedniego użytku w akwarium pomagając stworzyć rybom naturalne środowisko. Producent Azoo oferuję kilka produktów dedykowanych typowo dla ryb , które walnie przyczyniają się do poprawy komfortu ich życia. Takim produktem jest np. Azoo Arowana Biopro , jest to jeden z tych produktów, który w bardzo szybkim czasie odwzorowuję biotop dla arowan , gupików czy dyskowców.

Lista produktów Azoo oraz ich zastosowanie jest bardzo duże. Firma Azoo jest nieliczną akwarystyczną marką , która posiada bardzo bogatą ofertę. Bardzo ciężko sklasyfikować tę markę do jednego z akwarystycznych segmentów. Znajdą Państwo w ich ofercie bardzo fajne modele oświetlenie o nazwie Flexi , wysoka jakość oraz nowoczesny design to tylko nieliczne z zalet tych lamp. Duży wybór bakterii dodawanych do wody , czy też do filtra. Bakterie wysokiej jakości do podłoża to również flagowy produkt marki Azoo. Oprócz tego bakterie takie jak 11 in 1 czy PSB są bardzo dobre , mogę to potwierdzić osobiście, ponieważ nie raz stosowałem je w swoim akwarium.

Typowe dla ryb w ofercie Azoo jest nietuzinkowy kotnik w formie inkubatora. Produkt nazywa się Azoo mini fish house i jest jedynym tego typu produktem na rynku akwarystycznym.

Produkty bakteryjne przedstawianej marki :

1) Nitraact - usuwa trujący siarkowodór oraz szybko rozkłada zalegające masy zanieczyszczeń w podłożu i filtrach.  NitraAct to najwyższej jakości, wyspecjalizowane, wielozadaniowe kultury bakterii denitryfikacyjnych i fotosyntetycznych. Wyspecjalizowane szczepy bakterii działają intensywnie w podłożu i systemach filtracyjnych. Głównym celem tych szczepów bakterii są: szybkie usuwanie mas zanieczyszczeń w podłożu i filtrach i usuwanie trujących substancji

2) Nitraact Marine - specjalne szczepy bakterii dedykowane dla użytkowników zbiorników morskich. Budują zdrowy morski ekosystem.

3) 11in1 super Bo-bacteria - są to wyspecjalizowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych. to specjalnie zaprojektowany, 11 składnikowy preparat bakteryjno-enzymatyczny, który stabilizuje parametry wody akwariowej na najwyższym poziomie. Używany regularnie, pomaga uzyskać najwyższą skuteczność działania filtrów i optymalną aktywność biologicznego rozkładu azotu i toksyn poprzez mikroorganizmy

Podsumowanie :

Produkty marki azoo przede wszystkim pozwalają w akwarium uzyskać naturalne środowisko dla organizmów tam występujących. Produkty tej marki charakteryzują się dostępnością produktów dla różnych akwarystów. Marka w swojej ofercie posiada produkty premium , oraz produkty ,które z powodzeniem mogą używać "raczkujący" akwaryści.