Lista produktów marki BeniBachi

51 produktów

Wyświetlono 1-24 z 51 produktów

Benibashi

Hodowla krewetek akwarystycznych w ostatnich latach nabiera rozpędu. Marka benibachi jest bardzo pomocna i pomaga akwarystom w ich hodowli.

Produkty marki Benibachi

W uzyskaniu doskonałych krewetek ozdobnych z pewnością pomoże Państwu marka Benibachi. Wyprodukowane w Japonii Benibachi jest jedyną specjalistyczną marką stworzoną dla krewetek w fabryce benibachi. Krewetki Benibachi czy raczej krewetki hodowane na produktach benibachi np. mineral soil (podłoża) są głębokiego koloru właśnie ,dlatego że podłoża, minerały benibachi gwarantują najwyższą jakość. Podłoża Benibachi są pierwszą grupą produktów ,którą Państwu przedstawię. Można powiedzieć , że podłoża są produktem flagowym marki Benibachi.

Benibachi Black Soil fulvic - podłoże , podobnie jak inne podłoża tej marki jest wyprodukowane w Japonii. Benibachi black soil tworzy dla krewetek kwaśne środowisko , zostawiając dla nich fantastyczną scenę do życia. Podłoże black soil zapobiega śmiertelności krewetek i stabilizuję parametry wody. Produkt otrzymasz w 5kg opakowaniach. Japońska akwarystyka , nie wyobraża sobie w krewetkach założoną jakąkolwiek inną firmę niż Benibachi. BLACK SOIL zawiera specjalny zestaw dodatków i minerałów, których receptura jest tajemnicą. Dzięki temu podłoże znacząco poprawia zdrowie krewetek i zapobiega śmiertelności po nieudanej wylince. Pozytywny efekt hodowli krewetek z użyciem podłoża BLACK SOIL jest zauważalny niemal od razu. FULVIC to wersja podłoża z dodatkiem Benibachi Fulvic Grain dla osiągnięcia jeszcze lepszych parametrów pH i GH.

BENIBACHI Black Soil SUPER POWDER FULVIC - razem produkty benibachi black soil mają tę samą bazę. Podłoża black soil super powder fulvic , posiada te same właściwości c o black soil fulvic. Jedyną różnicą jest ekstremalnie mała granulacja, które posiada podłoże.

Podłoże dla krewetek mineral , to jedynie nieco inne podłoże Benibachi. Podłoże mineral również doskonale stabilizuje parametry wody , jednak ma najwięcej minerałów potrzebnych do akwarium roślinnego. Akwarium roślinne , pełne roślin wodnych + duża liczba pięknie wybarwionych krewetek , to coraz bardziej popularne połączenie. Dzięki użyciu produktów benibachi , produktów najlepszych w branży pod tym kątem , produktów sprawdzanych przez Japońskich mistrzów akwarystyki takie połączenia są możliwe.

Benibachi w galerii swoich produktów do akwarium posiada również inne ciekawe wzmacniające preparaty oraz różnego rodzaju pokarm. Poniżej przedstawię najciekawsze pozycję.

Suplementy dla krewetek firmy Benibachi

Benibachi super bacteria bee max - Niezbędny i niezastąpiony do hodowli i utrzymania krewetek i krewetkarium w szczytowej kondycji. BENIBACHI BEE MAX to najbardziej złożony i wielozadaniowy suplement stworzony do hodowli krewetek, pieczołowicie przygotowywany od podstaw przez mistrzów z BENIBACHI.

Benibachi Emergency - BENIBACHI SHRIMP EMERGENCY LIQUID to zaawansowany preparat awaryjnego reagowania skomponowany po latach badań i doświadczeń w hodowli krewetek i dzięki wiedzy na temat odpowiedniego użycia glukanu u skorupiaków. Stosowany w trudnych sytuacjach jak np. kreweteczki noszą jaja ale nie ma młodych, krewetki się normalnie rozmnażały i nagle przestały, wylinka krewetek jest wolna lub utrudniona, w krewetkarium dzieją się trudne do wyjaśnienia rzeczy. W takich i innych sytuacjach należy zastosować krewetkową karetkę, czyli SHRIMP EMERGENCY LIQUID. Specyfik ten zawiera pełen zestaw składników i minerałów niezbędnych do przejścia procesu zrzucania pancerzyka, poprawy wylęgalności młodych i zdrowia krewetek.

BENIBACHI BEE STRONG to suplement bogaty w składniki tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia jak pancerze czerwonych krewetek i krabów, które sprawiają, że pancerz naszych krewetek jest zagęszczony i twardy, wygląda jak "malowany". Pośrednio użyta astaksantyna i dodatki nadają pancerzowi głęboki, piękny i intensywny kolor o ponadprzeciętnym połysku. Koloryt przy regularnym używaniu robi się coraz głębszy i można zaobserwować, iż krewetka się mieni(zmienia odcień i kolor) w rożnych pozycjach, co jest skutkiem głębokiego nasycenia pancerza naturalnym barwnikiem.

Benibachi komb food

Pokarm obfity w najbardziej różnorodne składniki. Przyspiesza wzrost, podkreśla kolorystykę. 50g

BENIBACHI KOMB FOOD to bogaty w składniki odżywcze i białka roślinne pokarm dla krewetek bazujący na rożnych odmianach KELP i wodorostów morskich. Bardzo duże opakowanie 50g. Dostarcza obfitą porcję minerałów, mikroelementów, witamin i naturalnych składników odżywczych, które są bardzo dobrze akceptowane przez krewety Idealny dla krewetek dorosłych jak i młodych dzięki formie mikro granulatu. Może stanowić źródło głównego pożywienia, lub być idealnym uzupełnieniem podstawowej diety, ze względu na bardzo bogaty i zróżnicowany skład.

Podsumowanie :

Marka benibachi to jedna z najlepszych marek dla naszych krewet. Firma bazująca na Japońskim doświadczeniu , to produkt klasy premium. Jeśli zastanawiasz się nad efektywnym rozmnażaniem krewet , po prostu musisz spróbować używać Benibachi. Oczywiście zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym Plantica.pl