Lista produktów marki Tridonic

Produkty akwarystyczne tridonic.

Tridonic to firma akwarystyczna, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to lider w branży oświetleniowej. Tridonic to przede wszystkim niezawodne stateczniki do lamp, belek oświetleniowych oraz pokryw. Stateczniki firmy tridonic cechują się dużą wytrzymałością na wysoką temperaturę oraz wilgoć. Te cechy sprawiły, że firma zyskała sobie wielu sympatyków spośród branży akwarystycznej. Produkty tridonic doskonale sprawdzają się do samodzielnej modyfikacji oświetlenia w pokrywie.

Statecznik tridonic.

Bez wątpienia, najbardziej popularnymi produktami stworzonymi przez firmę tridonic są stateczniki. Czym jest statecznik? Statecznik jest to urządzenie współpracujące ze świetlówkami t5 oraz świetlówkami t8. Statecznik wytwarza impulsy napięciowe, które są niezbędne do zapłonu lampy. W ofercie dostępnych jest wiele modeli stateczników. Statecznik marki tridonic nie wymaga dodatkowego używania starterów czy zapłonników. Jest także odporny na wilgoć oraz wysoką temperaturę. Chętnie wybierany jest przez akwarystów. Z powodzeniem można go użyć także do budowy oświetlenia w terrarium.

Dodatkowy zestaw oświetleniowy tridonic do akwarium.

Standardowe pokrywy do akwarium wyposażone są w zbyt małą ilość światła. Stwarza to duże problemy zwłaszcza, gdy w akwarium chcemy hodować średnio-wymagające lub trudne w uprawie rośliny. Dobrym rozwiązanie w takiej sytuacji jest zakup dodatkowego oświetlenia ze sklepu Plantica. Każdy znajdzie w naszej ofercie zestaw dodatkowego oświetlenia odpowiedni do wielkości swojego akwarium. W skład każdego z nich wchodzi statecznik tridonic, oprawki bryzgoszczelne, kabel zasilający oraz uchwyty do mocowania świetlówki. Jest również opcja zakupienia zestawów ze świetlówkami odpowiednimi dla roślin. Zestaw dodatkowego oświetlenia mocuje się za pomocą uchwytów do już istniejących świetlówek w pokrywie. Dzięki temu nie ma potrzeby ingerowania w obudowę pokrywy. Dodając do standardowej pokrywy dwie świetlówki t5 możemy z powodzeniem zacząć hodowlę roślin. Nie należy jednak zapominać o tym, że rośliny do prawidłowego wzrostu potrzebują nie tylko światła ale także odpowiedniego podłoża, zestawu do nawożenia dwutlenkiem węgla, a także nawozów w płynie. Znajdą Państwo u nas także wszystkie niezbędne sprzęty do założenia akwarium. Posiadamy również kamienie, korzenie, żwiry, piaski oraz podłoża do stworzenia niezapomnianej i naturalnej aranżacji.

Akwarystyka profesjonalna. Oświetlenie do akwarium roślinnego.

Sklep Plantica oferuje klientom najwyższej jakości aluminiowe pokrywy do akwarium. W pokrywie aluminiowej można zamontować dowolną ilość oświetlenia co daje dużą przewagę nad gotowymi pokrywami plastikowymi. Pokrywa wyposażona jest w niezawodny statecznik tridonic, który ukryty jest w belce znajdującej się wewnątrz. Statecznik tridonic charakteryzuje się niezawodnością oraz niezwykle cichą pracą, dlatego od wielu lat jest używany do montwania oświetlenia. Pokrywy nie są wyposażone w świetlówki. Należy wybrać je z pośród produktów dostępnych w naszym sklepie.

Produkty marki tridonic w sklepie Plantica.

W sklepie Plantica dostępne są wszystkie stateczniki marki tridonic. W swojej ofercie posiadamy także zestawy oświetleniowe. Oferujemy gotowe zestawy, w ich skład wchodzi statecznik, oprawki bryzgoszczelne, kabel zasilający, uchwyty montażowe, a także świetlówki. Dostępne są także opcje kupienia zestawu bez świetlówek, z oprawkami wciskanymi lub z oprawkami przykręcanymi. Wszystkie oferty znajdą Państwo na stronie sklepu www.plantica.pl Jako jeden z niewielu sklepów akwarystycznych oferujemy wysyłkę świetlówek. Świetlówki pakowane są w specjalne tuby, które zabezpieczają je przed uszkodzeniem. Robiąc zakupy w naszym sklepie otrzymują Państwo atrakcyjne rabaty, a także darmową dostawę produktów przy zakupach na kwotę powyżej 500 zł. Zachęcamy do złożenia zamówienia przez naszą stronę internetową po uprzednim zarejestrowaniu się. Oferujemy nie tylko oświetlenie do akwarium ale także wszystkie niezbędne produkty do jego założenie i pielęgnacji.