• -5%
 • RATY 0%
 • Obniżka
TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3
MTS4000
4011458302963

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    468 punktów lojalnościowych!

Cena:

493,54 zł
468,86 zł Oszczędzasz: 24,68 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 468,86 zł

Compare now Compare list is full

TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3

Filtr do oczka wodnego firmy T.I.P. - MTS 4000 UV 9 zapewnia szczególnie efektywną i zrównoważoną pielęgnację stawu ogrodowego. Idealnie nadaje się do utrzymywania i przywracania równowagi biologicznej, regeneracji położonych zbiorników wodnych oraz do utrzymywania i tworzenia optymalnych warunków życia dla ryb, roślin i innych żywych istot w Twoim stawie. Kompletny system: pompa ze zintegrowaną lampą UV-C, wężem wlotowym, wszystkimi połączeniami i różnymi materiałami filtracyjnymi do natychmiastowego użycia.

TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3

Sposób działania

Podczas opracowywania MTS 4000 UV 9 stworzyliśmy bardzo udaną i sprawdzoną koncepcję systemu wielokomorowego tworząc nową, wysoce skuteczną symbiozę. Filtry wielokomorowe przekształcają wyniki współczesnych badań w praktyczne systemy filtracyjne. Aby ustabilizować lub przywrócić równowagę biologiczną w Twoim stawie, systemy filtrów muszą wspierać wszystkie naturalne procesy chemiczne i bioaktywne, które prowadzą do zdrowej wody w stawie tak kompleksowo, jak to tylko możliwe.

Konwencjonalne systemy filtracyjne zwykle realizują tylko filtrację mechaniczną. Natomiast nasza technologia wielokomorowa łączy kilka mediów filtracyjnych, aby uzyskać pożądany efekt. 

To doskonałe współgranie różnych technik powoduje dokładne mechaniczne, biologiczne i naturalne filtrowanie chemiczne wody w stawie z doskonałymi wynikami. Rezultatem jest zdrowa woda stawowa najwyższej jakości.

Zalety filtra

 • Przeznaczony do biologicznej oraz mechanicznej filtracji wody w oczku wodnym/stawie.
 • Wyjątkowa efektywność poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu wielokomorowego, pozwala na zachowanie biologicznej równowagi w oczku wodnym/stawie.  
 • Wspomaga naturalne procesy oraz redukuje glony i algi za sprawą filtra UV-C. 
 • Typ wkładu filtracyjnego: gąbki filtracyjne BIOMEC o różnych gradacjach, biokule.
TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3
TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3

Dane techniczne

 • Kod EAN: 4011458302963
 • Zasilanie (V/Hz): 230 / 50
 • Moc pompy (W): 15
 • Maks. wydajność pompy (l/h): 1000
 • Maks. wysokość tłoczenia wody (m) / Maks. ciśnienie (bar): 1,2 / 0,12
 • Maks. głębokość zanurzenie pompy (m): 3
 • Moc lampy UV-C (W): 9
 • Maks. objętość oczka wodnego/stawu (l): 4000
 • Pojemność zbiornika (l): 15
 • Długość węża spiralnego dopływowego (m): 4,0 / Ø 20 mm
 • Długość węża spiralnego odpływowego (m): -
 • Średnica wlotu (mm) / średnica wylotu (mm): 20 / 20
 • Długość i rodzaj przewodu zasilającego pompy (m): 10 / H05RN-F
 • Długość i rodzaj przewodu zasilającego lampy UV-C (m): 5 / H05RN-F
 • Wyposażenie: Wydajna pompa strumieniowa, zintegrowany filtr UV-C, media filtracyjne, wąż spiralny oraz wszystkie, niezbędne przyłącza.
 • Informacje dodatkowe / certyfikaty: FFU/GS/CE/EMC
 • Gwarancja (miesiące): 24
 • Waga netto / brutto (w kg): 4,9 / 5,5

Produkty akwarystyczne TIP

Firma zajmująca się m.in. produkcją sprzętów i akcesoriów akwarystycznych, skierowanych głównie do posiadaczy oczka wodnego. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, udoskonala swój asortyment, wprowadzając coraz bardziej innowacyjne sprzęty, dbając przy tym o szczegóły technologiczne oraz jakość. W swoich sprzętach stawia na niskie zużycie energii oraz ochronę środowiska. Charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu urządzenia i akcesoria marki TIP szczególnie często wybierane są przez klientów do zamówienia na stronie Plantica.pl

Najpopularniejsze zestawy i akcesoria do akwarium i oczek wodnych dodawane do zamówienia przez klientów.

 1. TIP API- Zestaw do napowietrzania, składający się z pompy, wężyka, zaworu zwrotnego oraz kamienia napowietrzającego. Pompa napowietrzająca idealnie nasyci zbiornik tlenem, zapewniając organizmom optymalne warunki do życia. Zimą pomaga zapobiec zamarznięciu wody, natomiast latem utrzymuje odpowiednie natlenienie, gdyż w przypadku wzrostu temperatury wody, znacząco zmniejsza się ilość tlenu, co może doprowadzić do śmierci obsady zwierzęcej. Może być również używania w akwarium.
 2. Zestaw TIP MTS 4000 UV 9- Zestaw zawiera: pompę strumieniową, filtr ze zintegrowaną lampą UV-C, media filtracyjne, węża spiralnego oraz wszystkie niezbędne przyłącza. Połączenie filtracji mechanicznej, biologicznej i chemicznej w filtrze MTS, zapewnia zdrową, klarowną, wodę, równowagę biologiczną oraz optymalne warunki do życia roślin i zwierząt.
 3. Filtr TIP PMA- Zestaw zawiera: filtr ciśnieniowy, lampę UV, pompę i węża do oczka wodnego. Jest to wielokomorowy, filtr zewnętrzny, działający na zasadzie filtracji bioaktywnej. System filtracyjny jest pod ciśnieniem, dzięki czemu wydajność każdego wkładu jest zdecydowanie większa. Posiada funkcję płukania wstecznego "back-flush", co zapewnia łatwe, szybkie czyszczenie, bez konieczności otwierania filtra.
 4. TIP SPS- zgodnie z polityką firmy, zostały wyprodukowane pompy solarne, które pozwalają stworzyć piękny efekt fontanny w energooszczędny i nowoczesny sposób. Akumulator ładowany przez panel słoneczny, pozwala cieszyć się fontanną oraz oświetleniem LED, zarówno w dzień jak i w nocy.
 5. TIP TAF- Zestaw filtracyjny zawierający: filtr, pompę, węża oraz lampę UV-C. Lampa UV-C sterylizuje wodę wpływającą do filtra, usuwając szkodliwe bakterie i pasożyty. Następnie filtr przy pomocy mechanicznych i biologicznych mediów filtracyjnych, oczyszcza wodę, nadając jej przy tym krystalicznego wyglądu.
 6. TIP TFP- Filtr ciśnieniowy z pompą i lampą UV-C, przeznaczony do mechanicznej i biologicznej filtracji wody w stawie.
 7. TIP WDF- Zestaw filtracyjny, w którego skład wchodzi: filtr, pompa, wąż i lampa UV-C. Na tle poprzedników wyróżnia się innowacyjną technologią DRY&WET, która silnie wzbogaca wodę w tlen.
 8. TIP WPF- Wielofunkcyjna pompa z fontanną i filtrem. Pompa dzięki dołączonemu do zestawu wkładu zeolitowego oraz gąbki, może być używana jako zanurzeniowy filtr wodny. Dodatkowo pompa przy pomocy dysz fontannowych, pozwala cieszyć się widokiem wodospadu w ogródku.
 9. TIP WPS- Pompa fontannowa, dająca oczkom wodnym czarującego akcentu. Posiada regulację ilości podnoszonej wody, a także skutecznie przyczynia się do napowietrzania wody w zbiorniku. Może być ułożona nawet na piaskowym podłożu.
 10. TIP TSS- Jest to odkurzacz wodny, który idealnie sprawdzi się przy regularnym czyszczeniu nie tylko oczka wodnego, ale również stawu czy basenu ogrodowego. Jego zadaniem jest usuwanie zalegających na dnie resztek pokarmu, obumarłych roślin, błota, brudu i innych zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpłynąć na wodny ekosystem. Sam odkurzacz swoimi delikatnymi końcówkami, nie zagraża naszej aranżacji.

Aby proces oczyszczania zbiornika przebiegł efektywniej, przed przystąpieniem do odkurzania, zalecane jest zaopatrzenie się w nożyczki z chirurgicznej stali nierdzewnej, które wykorzystywane są również w akwariach słodkowodnych, by poradzić sobie z przerośniętymi roślinami wodnymi, a także delikatnymi łodygami wymagającymi przycięcia przez ostre narzędzie. Następnie dopiero po odkurzeniu przy pomocy specjalnej pęsety, można przystąpić do ewentualnego sadzenia roślin.

Uwaga! Podczas oczyszczania zbiorników wodnych i sadzenia roślin, należy odłączyć filtr od dopływu prądu.

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Saszetkę z aktywatorem biologicznym do filtrów - Aquabiotic LAQUNA 20ml

Aquabiotic LAQUNA to naturalny, probiotyczny produkt, który wspiera oczyszczanie wody ze związków biogennych, podnosząc jej przezroczystość i klarowność.

Wprowadza równowagę w środowisku wodnym. Wspiera dobrostan ryb poprzez wzbogacenie ich diety w związki przyspieszające naturalny rozkład masy organicznej i odchodów. Polepsza pobieranie i trawienie karmy. Po otwarciu zużyć w ciągu sezonu. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze 5-20°C. 

Produkt jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin oraz środowiska wodnego. Stosowanie nie wymaga zachowania prewencji ani okresów ochronnych. Aplikacja nie wymaga wyłączenia zbiornika z jego normalnego użytkowania.

SKŁAD: woda, koncentrat owocowy, bakterie mlekowe, bakterie autotroficzne, drożdże, dodatki paszowe: melasa z ekologicznej trzciny cukrowej, ekstrakt z olchy czarnej, moczarka kanadyjska, ekstrakt ze słomy jęczmiennej, ekstrakt z galasów dębowych, fermentowana plecha i grzybnia reishi (ganoderma lucidum).


Działanie w skrócie:

 • poprawia zdrowie ryb
 • zwiększa przezroczystość wody
 • ułatwia mineralizację resztek organicznych
 • aktywuje proces oczyszczania oczek wodnych
 • ogranicza glony i zamulenie
 • redukuje związki biogenne
 • niweluje gnicie i odory
 • ogranicza rozwój grzybów

oczka wodne - gratisy

 


Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

TIP MTS 4000 UV 9 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 4m3

Napisz swoją opinię