• -10%
 • Obniżka
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W
4011458305193

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    422 punkty lojalnościowe!

Cena:

469,99 zł
422,99 zł Oszczędzasz: 47,00 zł

Compare now Compare list is full

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Odkurzacz do oczek wodnych to praktyczne i wygodne rozwiązanie, służące czyszczeniu stawów, oczek wodnych lub basenów. Znajdujące się tam resztki roślin i zanieczyszczenia nie tylko przytłaczają obraz naszego ogrodu, lecz znacznie wpływają na jakość wody.

Odkurzacze do oczek wodnych firmy T.I.P. mają wyjątkowo wygodne wyposażenie, ze zintegrowaną funkcją rozpoznawania stanu napełnienia. Automatyczną pracę urządzenia z możliwością wyboru poszczególnych jej trybów, takich jak samodzielne opróżnianie zbiornika nieczystości w przypadku całkowitego napełnienia, umożliwia elektroniczne sterowanie.

Odkurzacz do szlamu stawowego/odkurzacz basenowy T.I.P TSS 1600 K, z trybem automatycznego opróżniania. To wydajny odkurzacz do skutecznego czyszczenia stawu lub basenu z nieczystości takich jak błoto, resztki roślinne, glony i liście. Urządzenie wyposażone jest w bardzo mocny silnik o mocy 1600 W, który umożliwia szczególnie wydajną pracę. Duży zbiornik o pojemności 30 l z łatwymi w obsłudze zatrzaskami. Kabel zasilający o długości 4 m można wygodnie zwinąć na głowicy silnika. Wysoka elastyczność pracy dzięki wężowi ssącemu o długości 4 m. Posiada certyfikat TÜV.

Dzięki profesjonalnym częściom wyposażenia model TSS 1600 przygotowany został do odkurzania powierzchni na mokro i sucho. Obok efektywnego oczyszczania stawów, oczek wodnych i basenów, odkurzyć można także zanieczyszczenia lub rozlane ciecze, znajdujące się na dnie.Automatyczne opróżnianie

W trybie automatycznym proces ssania i opróżniania jest sterowany elektronicznie. 


Wąż spustowy z zaworem zwrotnym

Ten wąż odpływowy (2 m) ze zintegrowanym zaworem zwrotnym zamyka się i otwiera w zależności od stanu pracy. 

Bogate akcesoria

Rura ssąca może być dowolnie regulowana do maksymalnej długości 2 m. Zakres dostawy obejmuje również filtr, worek do zbierania zanieczyszczeń, wąż ssący o długości 4 m z przezroczystą płaską ssawką oraz wąż spustowy o długości 2 m. 

Zalety produktu

 • Praktyczne i wygodne rozwiązanie służące do usuwania mułu, alg, resztek roślin, wszelkich nieczystości oczek wodnych/stawów czy basenów. 
 • Posiada wyjątkowo wygodne wyposażenie oraz zintegrowaną funkcję rozpoznawania stanu napełnienia zbiornika jak również automatycznego opróżniania w przypadku napełnienia.
 • Zapewnia dokładne czyszczenie podłoża stawu, oczka wodnego lub basenu.
 • Wysoka elastyczność dzięki użyciu długiego węża ssawnego.
 • W zależności od modelu do odkurzania na mokro/na sucho.


Dane techniczne

 • Nr art.: 30519
 • Waga (bez wody): 7,5 kg
 • Wymiary: 36 x 36 x 56,3 cm
 • Napicie znamionowe: 230 V / 50 Hz
 • Moc: 1 600 W
 • Maks. głębokość zanurzenia węża: 1,8 m
 • Pojemność zbiornika odkurzacza: 30 l
 • Długość węża ssącego: 4 m
 • Średnica węża ssącego: 35 mm
 • Długość węża odpływowego: 1,5 m
 • Średnica węża odpływowego: 50 mm
 • Długość rury: 2 m
 • Maks. temperatura cieczy: 35°C
 • Długość przewodu zasilającego: 4 m
 • Gwarancja: 24 miesiące

Wymiary odkurzacza

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Uniwersalny pokarm dla ryb firmy Tropical - 1L

Wieloskładnikowa karma w postaci pływającego granulatu przeznaczona do codziennego karmienia ryb w stawie i oczku wodnym. Polecana szczególnie dla pobierających z lustra wody ryb takich jak np. Lin, Koi czy Karaś.

Specjalny proces ekstrudowania pozwala w optymalny sposób wyselekcjonować to co najlepsze. Pokarm stanowi znakomite źródło witamin odpowiadających za odporność ryb i walkę z wszelkimi infekcjami. 

Testy paskowe firmy JBL do sprawdzenia parametrów wody - 2 paski

Testem zmierzysz Cl2, NO3, NO2, GH, KH, pH oraz CO2. Sprawdź czy w Twoim oczku jest wszystko w porządku! Proste i szybkie określenie 7 najważniejszych pomiarów wartości wody w oczku wodnym i stawie ogrodowym.

Pomiar wartości azotanu (NO3) i azotynu (NO2) informują o funkcjonowaniu biologicznych procesów filtracyjnych. Wartość KH wpływa na stabilizację wartości pH. GH pokazuje nadmiar lub niedobór minerałów w wodzie. 


Naszą firmową ulotkę Oczko wodne krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować własne ogrodowe oczko wodne lub staw. Co powinieneś wiedzieć o technice i urządzeniach oraz jak powinno się je montować, a także jak utrzymać swoje oczko w dobrej kondycji. 

oczka wodne - gratisy

 


Dlaczego warto wybrać firmę T.I.P?

-jakość wytwarzanych urządzeń oraz bezpieczeństwo ich --eksploatacji  
-innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne
-energooszczędność i ochrona środowiska
-gwarancja wysokiej jakości produktów 
-certyfikaty jakości i bezpieczeństwa 
-produkty spełniają najwyższe wymogi i normy Unii Europejskiej -dotyczące między innymi emisji spalin oraz emisji hałasu
 

Ponad 30-to letnie doświadczenie produkcyjne w Niemczech zaowocowało stworzeniem najwyższej jakości produktów T.I.P. przy zachowaniu szczególnie atrakcyjnej proporcji jakości do ceny. Przedstawiony na naszej stronie szeroki program urządzeń z pewnością znajdzie zastosowanie w Państwa ogrodzie, domu i gospodarstwie.

Podczas doboru asortymentu firma kieruje się zawsze dobrem klientów. "Jakość oferowanych urządzeń w przystępnej cenie" - to motto towarzyszące nam podczas tworzenia nowych konceptów.

Komentarze
Ocena:  
Dawid P
2021-09-14
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Wszystko OK

Ocena:  
Joanna H
2021-09-06
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Sprzęt działa jednak nadaje się do małych oczek, trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości, końcówka która jest w standardzie nie radzi sobie z glonami nitkowymi, ja założyłem okrągłą szczotkę ze starego odkurzacza i jest ok, dodatkowo na rurę wylotową założyłemwiększy

Napisz swoją opinię

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii