• -10%
 • Obniżka
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W
4011458305193
4011458305193

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    449 punktów lojalnościowych!

Cena:

499,90 zł
449,91 zł Oszczędzasz: 49,99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499,90 zł

Compare now Compare list is full

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Odkurzacz do oczek wodnych to praktyczne i wygodne rozwiązanie, służące czyszczeniu stawów, oczek wodnych lub basenów. Znajdujące się tam resztki roślin i zanieczyszczenia nie tylko przytłaczają obraz naszego ogrodu, lecz znacznie wpływają na jakość wody.

Odkurzacze do oczek wodnych firmy T.I.P. mają wyjątkowo wygodne wyposażenie, ze zintegrowaną funkcją rozpoznawania stanu napełnienia. Automatyczną pracę urządzenia z możliwością wyboru poszczególnych jej trybów, takich jak samodzielne opróżnianie zbiornika nieczystości w przypadku całkowitego napełnienia, umożliwia elektroniczne sterowanie.

Odkurzacz do szlamu stawowego/odkurzacz basenowy T.I.P TSS 1600 K, z trybem automatycznego opróżniania. To wydajny odkurzacz do skutecznego czyszczenia stawu lub basenu z nieczystości takich jak błoto, resztki roślinne, glony i liście. Urządzenie wyposażone jest w bardzo mocny silnik o mocy 1600 W, który umożliwia szczególnie wydajną pracę. Duży zbiornik o pojemności 30 l z łatwymi w obsłudze zatrzaskami. Kabel zasilający o długości 4 m można wygodnie zwinąć na głowicy silnika. Wysoka elastyczność pracy dzięki wężowi ssącemu o długości 4 m. Posiada certyfikat TÜV.

Dzięki profesjonalnym częściom wyposażenia model TSS 1600 przygotowany został do odkurzania powierzchni na mokro i sucho. Obok efektywnego oczyszczania stawów, oczek wodnych i basenów, odkurzyć można także zanieczyszczenia lub rozlane ciecze, znajdujące się na dnie.

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Automatyczne opróżnianie

W trybie automatycznym proces ssania i opróżniania jest sterowany elektronicznie. 
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Wąż spustowy z zaworem zwrotnym

Ten wąż odpływowy (2 m) ze zintegrowanym zaworem zwrotnym zamyka się i otwiera w zależności od stanu pracy. TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Bogate akcesoria

Rura ssąca może być dowolnie regulowana do maksymalnej długości 2 m. Zakres dostawy obejmuje również filtr, worek do zbierania zanieczyszczeń, wąż ssący o długości 4 m z przezroczystą płaską ssawką oraz wąż spustowy o długości 2 m. 

Zalety produktu

 • Praktyczne i wygodne rozwiązanie służące do usuwania mułu, alg, resztek roślin, wszelkich nieczystości oczek wodnych/stawów czy basenów. 
 • Posiada wyjątkowo wygodne wyposażenie oraz zintegrowaną funkcję rozpoznawania stanu napełnienia zbiornika jak również automatycznego opróżniania w przypadku napełnienia.
 • Zapewnia dokładne czyszczenie podłoża stawu, oczka wodnego lub basenu.
 • Wysoka elastyczność dzięki użyciu długiego węża ssawnego.
 • W zależności od modelu do odkurzania na mokro/na sucho.


Dane techniczne

 • Nr art.: 30519
 • Waga (bez wody): 7,5 kg
 • Wymiary: 36 x 36 x 56,3 cm
 • Napicie znamionowe: 230 V / 50 Hz
 • Moc: 1 600 W
 • Maks. głębokość zanurzenia węża: 1,8 m
 • Pojemność zbiornika odkurzacza: 30 l
 • Długość węża ssącego: 4 m
 • Średnica węża ssącego: 35 mm
 • Długość węża odpływowego: 1,5 m
 • Średnica węża odpływowego: 50 mm
 • Długość rury: 2 m
 • Maks. temperatura cieczy: 35°C
 • Długość przewodu zasilającego: 4 m
 • Gwarancja: 24 miesiące
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Wymiary odkurzacza

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Uniwersalny pokarm dla ryb firmy Tropical - 1L

Wieloskładnikowa karma w postaci pływającego granulatu przeznaczona do codziennego karmienia ryb w stawie i oczku wodnym. Polecana szczególnie dla pobierających z lustra wody ryb takich jak np. Lin, Koi czy Karaś.

Specjalny proces ekstrudowania pozwala w optymalny sposób wyselekcjonować to co najlepsze. Pokarm stanowi znakomite źródło witamin odpowiadających za odporność ryb i walkę z wszelkimi infekcjami. 

Testy paskowe firmy JBL do sprawdzenia parametrów wody - 2 paski

Testem zmierzysz Cl2, NO3, NO2, GH, KH, pH oraz CO2. Sprawdź czy w Twoim oczku jest wszystko w porządku! Proste i szybkie określenie 7 najważniejszych pomiarów wartości wody w oczku wodnym i stawie ogrodowym.

Pomiar wartości azotanu (NO3) i azotynu (NO2) informują o funkcjonowaniu biologicznych procesów filtracyjnych. Wartość KH wpływa na stabilizację wartości pH. GH pokazuje nadmiar lub niedobór minerałów w wodzie. 


Naszą firmową ulotkę Oczko wodne krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować własne ogrodowe oczko wodne lub staw. Co powinieneś wiedzieć o technice i urządzeniach oraz jak powinno się je montować, a także jak utrzymać swoje oczko w dobrej kondycji. 

oczka wodne - gratisy

 


Produkty akwarystyczne TIP

Firma zajmująca się m.in. produkcją sprzętów i akcesoriów akwarystycznych, skierowanych głównie do posiadaczy oczka wodnego. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, udoskonala swój asortyment, wprowadzając coraz bardziej innowacyjne sprzęty, dbając przy tym o szczegóły technologiczne oraz jakość. W swoich sprzętach stawia na niskie zużycie energii oraz ochronę środowiska. Charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu urządzenia i akcesoria marki TIP szczególnie często wybierane są przez klientów do zamówienia na stronie Plantica.pl

Najpopularniejsze zestawy i akcesoria do akwarium i oczek wodnych dodawane do zamówienia przez klientów.

 1. TIP API- Zestaw do napowietrzania, składający się z pompy, wężyka, zaworu zwrotnego oraz kamienia napowietrzającego. Pompa napowietrzająca idealnie nasyci zbiornik tlenem, zapewniając organizmom optymalne warunki do życia. Zimą pomaga zapobiec zamarznięciu wody, natomiast latem utrzymuje odpowiednie natlenienie, gdyż w przypadku wzrostu temperatury wody, znacząco zmniejsza się ilość tlenu, co może doprowadzić do śmierci obsady zwierzęcej. Może być również używania w akwarium.
 2. Zestaw TIP MTS 4000 UV 9- Zestaw zawiera: pompę strumieniową, filtr ze zintegrowaną lampą UV-C, media filtracyjne, węża spiralnego oraz wszystkie niezbędne przyłącza. Połączenie filtracji mechanicznej, biologicznej i chemicznej w filtrze MTS, zapewnia zdrową, klarowną, wodę, równowagę biologiczną oraz optymalne warunki do życia roślin i zwierząt.
 3. Filtr TIP PMA- Zestaw zawiera: filtr ciśnieniowy, lampę UV, pompę i węża do oczka wodnego. Jest to wielokomorowy, filtr zewnętrzny, działający na zasadzie filtracji bioaktywnej. System filtracyjny jest pod ciśnieniem, dzięki czemu wydajność każdego wkładu jest zdecydowanie większa. Posiada funkcję płukania wstecznego "back-flush", co zapewnia łatwe, szybkie czyszczenie, bez konieczności otwierania filtra.
 4. TIP SPS- zgodnie z polityką firmy, zostały wyprodukowane pompy solarne, które pozwalają stworzyć piękny efekt fontanny w energooszczędny i nowoczesny sposób. Akumulator ładowany przez panel słoneczny, pozwala cieszyć się fontanną oraz oświetleniem LED, zarówno w dzień jak i w nocy.
 5. TIP TAF- Zestaw filtracyjny zawierający: filtr, pompę, węża oraz lampę UV-C. Lampa UV-C sterylizuje wodę wpływającą do filtra, usuwając szkodliwe bakterie i pasożyty. Następnie filtr przy pomocy mechanicznych i biologicznych mediów filtracyjnych, oczyszcza wodę, nadając jej przy tym krystalicznego wyglądu.
 6. TIP TFP- Filtr ciśnieniowy z pompą i lampą UV-C, przeznaczony do mechanicznej i biologicznej filtracji wody w stawie.
 7. TIP WDF- Zestaw filtracyjny, w którego skład wchodzi: filtr, pompa, wąż i lampa UV-C. Na tle poprzedników wyróżnia się innowacyjną technologią DRY&WET, która silnie wzbogaca wodę w tlen.
 8. TIP WPF- Wielofunkcyjna pompa z fontanną i filtrem. Pompa dzięki dołączonemu do zestawu wkładu zeolitowego oraz gąbki, może być używana jako zanurzeniowy filtr wodny. Dodatkowo pompa przy pomocy dysz fontannowych, pozwala cieszyć się widokiem wodospadu w ogródku.
 9. TIP WPS- Pompa fontannowa, dająca oczkom wodnym czarującego akcentu. Posiada regulację ilości podnoszonej wody, a także skutecznie przyczynia się do napowietrzania wody w zbiorniku. Może być ułożona nawet na piaskowym podłożu.
 10. TIP TSS- Jest to odkurzacz wodny, który idealnie sprawdzi się przy regularnym czyszczeniu nie tylko oczka wodnego, ale również stawu czy basenu ogrodowego. Jego zadaniem jest usuwanie zalegających na dnie resztek pokarmu, obumarłych roślin, błota, brudu i innych zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpłynąć na wodny ekosystem. Sam odkurzacz swoimi delikatnymi końcówkami, nie zagraża naszej aranżacji.

Aby proces oczyszczania zbiornika przebiegł efektywniej, przed przystąpieniem do odkurzania, zalecane jest zaopatrzenie się w nożyczki z chirurgicznej stali nierdzewnej, które wykorzystywane są również w akwariach słodkowodnych, by poradzić sobie z przerośniętymi roślinami wodnymi, a także delikatnymi łodygami wymagającymi przycięcia przez ostre narzędzie. Następnie dopiero po odkurzeniu przy pomocy specjalnej pęsety, można przystąpić do ewentualnego sadzenia roślin.

Uwaga! Podczas oczyszczania zbiorników wodnych i sadzenia roślin, należy odłączyć filtr od dopływu prądu.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Dawid P
2021-09-14
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Wszystko OK

Oceń 
Joanna H
2021-09-06
TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Sprzęt działa jednak nadaje się do małych oczek, trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości, końcówka która jest w standardzie nie radzi sobie z glonami nitkowymi, ja założyłem okrągłą szczotkę ze starego odkurzacza i jest ok, dodatkowo na rurę wylotową założyłemwiększy

Napisz swoją opinię

TIP TSS 1600 K Odkurzacz do oczka wodnego 1600W

Napisz swoją opinię