AQUAEL WATERLIGHT QUADRO lampa do oczka 4x10W
100497

Czas wysyłki: 24 godziny


AQUAEL WATERLIGHT QUADRO lampa do oczka 4x10W

AQUAEL WATERLIGHT QUADRO

Lampa LED podwodna halogenowa 4x10W + TRANSFORMATOR


Pewna i znana marka.

Oczko wodne może stanowić niezwykłą ozdobę każdego ogrodu. Odpowiednio dobrane oświetlenie pozwoli cieszyć się jego urokiem również po zmroku, wydobywając niepowtarzalną atmosferę tego miejsca oraz nadając mu nowe walory estetyczne. Dobrane nastrojowo światło, mieniąca się powierzchnia wody oraz podświetlona fontanna sprawi, że wieczorem nasz ogród odsłoni całe swoje piękno. Dekoracyjny i delikatny słup światła nada nowe walory ozdobom i kształtom, a odbity przez taflę wody dodatkowo wzmocni aranżację.

Iluminację oczka wodnego można zrealizować na wiele sposobów, co otwiera drogę niekończących się możliwości dekoracyjnych: Jednym z nich są punktowe reflektory umieszczone w okolicy zbiornika, oświetlające najciekawsze jego elementy (wodospad, fontanna, atrakcyjna roślina). Reflektory te mają zazwyczaj możliwość regulacji, przez co pozwalają precyzyjnie skierować strumień światła. Drugą grupę stanowią lampy pływające po powierzchni wody, dzięki którym można uzyskać niepowtarzalny nastrój.

Trzecia grupa to lampy umieszczane pod wodą, za sprawą których oczko wieczorem i w nocy nabierze nowego, niepowtarzalnego i urokliwego klimatu. Światło nie tylko upiększa staw i jego otoczenie, ale także decyduje o właściwym rozwoju całego ekosystemu wodnego. Dzięki temu wydłuża sezon w ogrodach i stawach.

  • unikalny efekt iluminacji świetlnej
  • niski pobór mocy i bezpieczne napięcie 12V

5 kolorów soczewek w zestawie! TRANSFORMATOR NISKONAPIĘCIOWY 12V w zestawie! - obniża napięcie do bezpiecznego.

Zestaw lamp WATERLIGHT QUADRO przeznaczony jest do stosowania w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych, basenach, przydomowych ogrodach, do oświetlania dekoracyjnych fragmentów pod wodą albo na powierzchni, zarówno na wolnym powietrzu jak i w pomieszczeniach.


Skład zestawu:

WATERLIGHT QUADRO to zestaw czterech lamp podwodnych o mocy 10W każda. Dzięki wymiennym filtrom świetlnym umożliwiają stworzenie wielobarwnej iluminacji w ogrodzie i oczku wodnym. Pracują w bezpiecznej technologii 12V. Ich instalację ułatwia długi, 10-metrowy przewód zasilający.

Stopnie ochrony obudowy spełniają następujące normy: oprawa – IP X8, transformator i złącze przewodu – IP X5, wtyczka – IP X4.


Zastosowanie:

Zestaw lamp WATERLIGHT QUADRO sprawdza się w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych, basenach, przydomowych ogrodach, do oświetlania dekoracyjnych fragmentów pod wodą albo na powierzchni, zarówno na wolnym powietrzu jak i w pomieszczeniach.

Kierunek światła można ustawiać pod różnymi kątami. Efekt świecenia WATERLIGHT QUADRO staje się wyjątkowy, dzięki zastosowaniu czterech, wymiennych filtrów dla każdej z lamp, które można dowolnie zamieniać.


Dane techniczne:

  • zasilanie 230V/12V
  • moc 4x10W
  • waga brutto 2,5 kg 
  • długość kabla zasilającego: 10 m


Kupując ten produkt otrzymują Państwo

  • Aquael WATERLIGHT QUADRO
  • do każdej lampy 4 wymienne filtry
  • 2-letnią gwarancję
  • polską instrukcję

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL WATERLIGHT QUADRO lampa do oczka 4x10W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii