• Nowy
Oase Zestaw gąbek do BioPress 4000 Kompletny zestaw oryginalnych wkładów do filtra
15558
4010052155586

Czas wysyłki: 8-12 dni robocze

Otrzymasz    74 punkty lojalnościowe!

Cena:

74,50 zł

Compare now Compare list is full

Oase Zestaw gąbek do BioPress 4000 Kompletny zestaw oryginalnych wkładów do filtra

Dla zestawu BioPress 4000. W sercu filtra: Ten zestaw gąbek filtracyjnych łączy niebieskie i czarne gąbki na niewielkiej przestrzeni. W zależności od prędkości przepływu, w czarnych gąbkach są wyłapywane bardzo małe cząsteczki, a w niebieskich również większe. Dodatkowo, w gąbkach filtracyjnych mikroskopijne bakterie osiągają prawdziwe mistrzostwo, ponieważ na drodze biologicznej toksyczne substancje są przekształcane w nieszkodliwe, ale stymulujące wzrost glonów (nitryfikacja). Następnie są one przekształcane w naturalnie występujące gazy (denitryfikacja).

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase Zestaw gąbek do BioPress 4000

Napisz swoją opinię