Microbe-lift BASIC 2 Magnesium 1kg Magnez
ML281

Czas wysyłki: 1-3 dni


Microbe-lift BASIC 2 Magnesium 1kg Magnez

Ten specjalnie opracowany dodatek na bazie sześciowodzianu chlorku magnezu o wysokiej czystości nadaje się do wszystkich akwariów morskich i wspomaga zdrowy wzrost bezkręgowców i koralowców poprzez regulację zawartości magnezu.
Sukces akwarium morskiego zależy od odtworzenia naturalnych warunków. W oceanach ilość pożywienia, minerałów oraz witamin jest praktycznie stała. W akwarium morskim większość z tych elementów jest absorbowana przez korale oraz bezkręgowce dla wzrostu i procesów życiowych. Niezbędne jest, więc uzupełnianie wszystkich tych elementów.

Microbe-lift Basic 2 Magnesium

  • To preparat dostarczający magnez pochodzący z chlorku magnezu o najwyższym stopniu czystości chemicznej. Nie zawiera żadnych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego.
  • Umożliwia łatwe zwiększenie stężenia magnezu w wodzie morskiej, co przekłada się na optymalny wzrost korali i bezkręgowców.
  • Optymalne stężenie magnezu w wodzie to 1350 mg/l.

Dozowanie:

Standardowy roztwór (1 litr)
  • Rozpuść 419g produktu w wodzie RO/DI tak aby uzyskać 1l objętości roztworu. 10ml roztworu podniesie poziom magnezu o około 5mg/l w akwarium o pojemności 100l.
Koncentrat (1 litr)
  • Rozpuść 500g produktu w wodzie RO/DI tak aby uzyskać 1l objętości roztworu. 17ml roztworu podniesie poziom magnezu o około 10mg/l w akwarium o pojemności 100l.
Dawkowanie bezpośrednie do sumpa
  • Dodaj 8,5g produktu na 100l wody akwariowej aby podnieść poziom magnezu o około 10mg/l. Preparat dodaj do sumpa w miejscu o silnej cyrkulacji wody.

Wskazówki:

  • Stężenie magnezu w akwarium zmienia się wraz ze wzrostem korali dlatego należy regularnie kontrolować ten parametr wody i zapewnić jego regularne dozowanie
  • Używaj Microbe-lift Basic 2 Magnesium wraz z innymi produktami z serii Basic aby zapewnić optymalne warunki dla rozwoju życia w akwarium
  • Microbe-lift Basic 1 Magnesium może być stosowany w suplementacji zgodnej z metodą Ballinga


O firmie MICROBE-LIFT 


Firma MICROBE-LIFT Jest najbardziej renomowaną firmą akwarystyczną w Stanach Zjednoczonych, zdobyła wiele cennych nagród za produkty akwarystyczne i pracują w niej specjaliści, chemicy, biolodzy o kilkudziesięcioletnim stażu. W ofercie sklepu mamy wiele produktów tej firmy.

W 1976 roku Laboratoria Ekologiczne rozpoczęły produkcję MICROBE-LIFT, jedynej w swoim rodzaju receptury do szerokiego spektrum zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczalniach ścieków.

Stało się jasne, że po drobnych poprawkach to, co te preparaty bakteryjne robią na dużą skalę do użytku komercyjnego, może być również cenne w zastosowaniach na mniejszą skalę, takich jak akwarystyka, ozdobne stawy i ogrody wodne. Dlatego w 1998 roku rozpoczęła pakowanie MICROBE-LIFT dla indywidualnego konsumenta. Teraz ten komercyjny produkt rozwiązuje jeszcze szerszy zakres problemów środowiskowych.

Obecnie produkty MICROBE-LIFT są najbardziej poszukiwanymi produktami pod względem jakości wody, klarowności i ogólnej konserwacji akwarium, oczka wodnego i stawu. 


Naturalne, przyjazne dla Ziemi produkty

Produkty MICROBE-LIFT oczyszczają środowisko, pozbywając się zanieczyszczeń w naturalny sposób, rozkładając je na podstawowe pierwiastki i zawracając do biosfery.

Produkty MICROBE-LIFT są również biodegradowalne i nietoksyczne, można ich bezpiecznie używać w pobliżu ludzi, zwierząt domowych i dzikich. To naprawdę jedne z najbardziej przyjaznych dla środowiska dostępnych produktów.

Laboratoria ekologiczne korzystają z zewnętrznych laboratoriów badawczych do niezależnej analizy produktów. Testowanie i monitorowanie produktów jest przeprowadzane regularnie jako ważna część procesu kontroli jakości i troski o zapewnienie jakości.


Filozofia

Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Microbe-lift BASIC 2 Magnesium Magnez 1kg

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii