• -7%
  • Obniżka
JUWEL Rio 125 Szafka pod akwarium biała NEWDESIGN
50104

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze

Otrzymasz    590 punktów lojalnościowych!

Cena:

635,00 zł
590,55 zł Oszczędzasz: 44,45 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 590,55 zł

Compare now Compare list is full

JUWEL Rio 125 Szafka pod akwarium biała NEWDESIGN

Marka Juwel:

Firma Juwel jest producentem sprzętu akwarystycznego z wieloletnim doświadczeniem. Przez te wszystkie lata budowała swoją pozycję oraz reputację na rynku akwarystycznym. W  dzisiejszych czasach marka Juwel najbardziej znana jest ze swoich zestawów akwariowych, które wyróżniają się nie tylko oryginalną stylistyką, ale i rozwiązaniami technicznym. To właśnie m.in. dzięki tym dwóm kwestiom produkty Juwela stawiane są wyżej niż produkty konkurencji.  


Oczywiście nie można w tym przypadku pominąć również wykonania, które stoi na bardzo wysokim - niemieckim poziomie. Materiały użyte do produkcji zestawów akwariowych firmy Juwel dają wrażenie solidnych, gwarantujących długie i bezpieczne użytkowanie ich produktów. 


Dodatkowo firma Juwel posiada dużą ilość urządzeń peryferyjnych, które są w 100% kompatybilne z ich zestawami akwariowymi. Są to karmniki automatyczne, wymienne oświetlenie, tła strukturalne czy dekoracje  do wnętrza akwarium.

Szafka Juwel:

Każde akwarium potrzebuje solidnej podstawy. Zarówno te mniejsze jak i kilkusetlitrowe. Większe akwaria, np. Juwel RIO 450 LED o pojemności 450 litrów wraz z wystrojem potrafią ważyć przeszło 600 kilogramów. Jeśli zdecydujemy się na rozbudowane aranżacje w klimacie jeziora Malawi lub jeziora Tanganika, waga ta może jeszcze wzrosnąć o dodatkowe kilogramy.


Łatwo sobie wyobrazić konsekwencje korzystania z szafki wątpliwej jakości, która nie daje nam gwarancji utrzymania ciężaru naszego zestawu. 


Konstrukcje firmy Juwel zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez problemu utrzymać nasz zbiornik, i w żadnym stopniu nie poddać się jego wadze, niezależnie od  tego co zdecydujemy się w nim trzymać. Wytrzymałość szafek firmy Juwel testowana jest przez dziesiątki tysięcy użytkowników, już od kilkudziesięciu lat. To właśnie dzięki solidności marka Juwel zyskała swoją dobrą renomę.   

Grubość płyt meblowych, wielkość i ich rozmieszczenie zostały dobrane tak, aby tworzyły możliwie jak najbardziej solidną, stabilną i elegancką konstrukcję. Wygląd szafek jest dobrym przykładem połączenia prostoty, uniwersalności oraz współczesnego wzornictwa. Szafki prezentują się w taki sposób, iż bez trudu wpasują się w wystrój większości pomieszczeń, w których zostaną postawione.


Do wyboru mamy dostępne cztery warianty kolorystyczne: biały, czarny, ciemnie oraz jasne drewno. Kolorystyka jest wspólna zarówno dla zestawów akwariowych jak i szafek, które tworzą jedną całość.


Szafki akwariowe Juwel posiadają wewnątrz półki, które pozwolą nam zorganizować przestrzeń do przechowywania urządzeń takich jak filtry zewnętrzne czy zewnętrzne lampy UV. Znajdziemy tam również półki do przechowywania mniejszych rzeczy: pokarmów dla ryb, preparatów do akwarium oraz wielu akcesoriów.

Każda szafka Juwel posiada grube obrzeża PVC, które zapewniają solidną i długą ochronę  przed wodą. Dodatkowo znajdziemy systemy zamykania bezuchwytowego typu tip-on. Dzięki temu posiadamy elegancji, gładki front  szafki, nie zakłócony obecnością  uchwytów.


Dzięki dopasowanej szafce, Twoje akwarium będzie umieszczone na solidnej podstawie. Para ta również wizualnie będzie perfekcyjnie zgrana, gdyż szafka jest tego samego koloru i wzoru co akwarium.Parametry techniczne:


  • Wymiary szafki 81 x 36 x 73 cm
  • Waga szafki ok. 18,6 kg
  • Dopuszczalne obciążenie szafki 500 kg
  • kolor: biały
Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

JUWEL Rio 125 Szafka pod akwarium biała NEWDESIGN

Napisz swoją opinię