Kruger Meier Pflanzenpinzette Einfache Pęseta prosta 20cm
DMR-14243
5905280164594

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    10 punktów lojalnościowych!

Cena:

10,99 zł

Compare now Compare list is full

Kruger Meier Pflanzenpinzette Einfache Pęseta prosta 20cm

Pęseta akwarystyczna - niezastąpione narzędzie do pielęgnacji nie tylko roślin w akwarium. Wykonane z stali nierdzewnej ułatwią Ci pracę, a przycinka czy sadzenie roślin lub sprzątanie akwarium staje się o wiele łatwiejsze i szybsze. Odpowiedni zestaw narzędzi jest tym, czego potrzebuje każde akwarium roślinne.

Kruger Meier Pflanzenpinzette Einfache - pęseta prosta 20cm:  dla tych, którzy lubią mieć rzeczy pod kontrolą, zwłaszcza pod powierzchnią wody.

Cechy produktu:

  • stal nierdzewna
  • precyzyjna cienka końcówka
  • szeroka rękojeść z nacięciami
  • przydatne przy porządkach, sadzeniu roślin i przycince

Wykonane z wysokiej jakości stali. Ich ergonomiczne uchwyty zapewniają komfort i precyzję. Dzięki pęsetom akwariowym Kruger Meier, nie będziesz miał problemu z najbardziej upartymi i niewygodnymi roślinami.

Kruger Meier Pflanzenpinzette Einfache 20cm pęseta/penseta/pinceta
Kruger Meier to producent nowoczesnego oświetlenia LED o zastosowaniu domowym jak i przemysłowym. Bezkompromisowo korzystają z najnowszych osiągnieć technologicznych. Ich produkty zawsze są o krok przed konkurencją, niezależnie z jakiej dziedziny. Lampy akwarystyczne, są naturalną ewolucją produktów tego producenta. Moc świetlna i nowoczesny design są wyznacznikiem marki.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kruger Meier Pflanzenpinzette Einfache 20cm pęseta/penseta/pinceta

Napisz swoją opinię