Odbłyśnik aluminiowy Z uchwytami T8 14W 31cm
ODB-T8/14W-310MM

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    15 punktów lojalnościowych!

Cena:

15,49 zł

Compare now Compare list is full

Odbłyśnik aluminiowy Z uchwytami T8 14W 31cm

Wykonany z aluminium odbłyśnik symetryczny zwiększający natężenie światła, przeznaczony do świetlówek liniowych T8 14W w długości 361 mm.

Odbłyśnik w znaczący sposób poprawia efektywność oprawy oświetleniowej. Ogranicza ilość światła rozpraszanego w jej wnętrzu umożliwiając redukcję ilości świetlówek oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych aplikacji oświetleniowej.

Moduł odbłyśnika xR wykonany jest na bazie czystego aluminium zabezpieczonego w procesie anodowania powłoką antykorozyjną. Warstwa ochronna stanowi integralną część materiału bazowego i czyni go bardziej odpornym na korozję, również w warunkach środowiska morskiego.

Powierzchnia refleksyjna modułu posiada innowacyjną warstwę „High Reflection”, która zwiększa współczynnik odbicia światła do 95%, w porównaniu do polerowanej powierzchni standardowego aluminium anodowanego, dla której współczynnik odbicia nie przekracza 87%. Powierzchnia refleksyjna zabezpieczona jest folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie.

Połączenie wysokiej jakości materiału z optymalnym kształtem modułu przekłada się na znaczny wzrost natężenia światła w kącie rozsyłu 90° - rozsył symetryczny L 45°, P 45°. Montując odbłyśnik xR w akwarium o wysokości 50cm natężenie światła przy jego podstawie wzrasta nawet o 190%.

Krawędzie oraz rogi modułów posiadają bezpieczne wykończenie uniemożliwiające przypadkowe skaleczenie podczas cyklicznego serwisowania akwarium.

W zestawie do odbłyśnika dołączony jest komplet uchwytów z niklowanej stali do montażu na świetlówce T8, a także wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samowolnym odkręcaniem.

Uchwyty stanowią część eksploatacyjną odbłyśnika w szczególności narażoną na korozję. Zalecamy regularne weryfikowanie stanu uchwytów i w razie konieczności ich wymianę.

Dane techniczne:

  • zastosowanie do świetlówek T8 14 W,
  • długość 31 cm,
  • szerokość 60 mm,
  • wymiary ramion 24 x 35 x 24 mm,
  • odbłyśnik jest nieodzowną częścią układu oświetleniowego,
  • zwiększa ilość światła i doświetla dolne partie akwarium.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Odbłyśnik aluminiowy Z uchwytami T8 14W 31cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii