Aquabotanique Revitalize Caps 24szt Regeneracja podłoża
PLA051

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    27 punktów lojalnościowych!

Cena:

27,99 zł

Compare now Compare list is full

Aquabotanique Revitalize Caps 24szt Regeneracja podłoża

24 kapsułki rewitalizujące podłoże o działaniu detoksyzującym i regulującym odczyn podłoża. Wiąże metale ciężkie, odtruwa podłoże, przywraca prawidłowe pH, poprawia kondycję zbiornika.

Kapsułki REVITALIZE CAPS są całkowicie naturalnym produktem o złożonym działaniu. Dzięki możliwości wiązania metali ciężkich i wielu toksyn poprawiają warunki biologiczne w zbiorniku, zwiększając bezpieczeństwo i stabilność zbiornika. Mineralny kompleks zawarty w kapsułkach skutecznie reguluje pH podłoża przeciwdziałając jego powtórnemu zakwaszeniu przez wiele tygodni. Wydajnie poprawia to stan zbiornika i poprawia wzrost roślin nawet w starych podłożach.

Sposób użycia:

Kapsułkę za pomocą długiej pęsety ostrożnie umieścić głęboko w podłożu. Kapsułki umieszczać w odstępie ok. 5cm. Po około 4-6 tygodniach zabieg należy powtórzyć. Najlepsze rezultaty osiąga się wraz z Planta Activ mikroelementy, makroelementy, aqua potas, power colour Fe.

Zanim sięgniesz po toksyczne preparaty anty-glonowe mogące jedynie zatruć chemicznie dno, zastanów się czy aby problem rozrostu glonów, częstych chorób ryb, spowolnienia wzrostu roślin, gnicia korzeni, zaburzeń w tworzeniu się systemów korzeniowych roślin nie ma przyczyny w starym, lub chemicznie zatrutym dnie akwarium.

Większość problemów zbiornika ma swoją genezę w nieprawidłowej pracy biologicznej podłoża akwarium. Zdrowe dno akwarium to prawidłowo działający cały mikro-ekosystem jakim jest nasze akwarium.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Aquabotanique Revitalize Caps 24szt Regeneracja podłoża

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii