Oase ScaperLine Soil 9 l brązowy Aktywne podłoże akwarystyczne
88048
4010052880488

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    154 punkty lojalnościowe!

Cena:

154,90 zł

Compare now Compare list is full

Oase ScaperLine Soil 9 l brązowy Aktywne podłoże akwarystyczne

ScaperLine Soil to aktywne podłoże, które zapewnia piękny wygląd i najlepsze warunki dla wzrostu roślin w aquascapingu. Zmienia odczyn pH wody na lekko kwaśny, który jest korzystny dla większości roślin i zwierząd wodnych  Aktywne podłoże może wchłaniać składniki odżywcze z wody i w razie potrzeby ponownie je uwalniać. Granulacja ScaperLine-Soil zapewnia dobre trzymanie korzeni roślin. W kolorze brązowym podłoże wygląda bardzo naturalnie i ma tendencję do wtapiania się w tło. Wielkość ziaren: 1,5 - 3 mm. 

Cechy szczególne

  • AKTYWNE PODŁOŻE: Aktywne podłoże wpływa na jakość wody i utrzymuje jej pH na poziomie korzystnym dla większości roślin akwariowych. Wartości mogą się różnić w zależności od gatunków ryb.
  • MAGAZYN SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH: Aktywne podłoże może zarówno wchłaniać z wody substancje odżywcze, jak i je oddawać — działa jak bufor, co jest korzystne dla rozwoju roślin.
  • NATURALNA WIELKOŚĆ ZIAREN: Ziarnistość naszego podłoża ScaperLine idealnie się nadaje do małych, średnich i większych roślin, ponieważ dobrze utrzymuje ich korzenie.
  • KLASYCZNE KOLORY: Podłoża do aquascapingu OASE ScaperLine są dostępne w klasycznych kolorach: czarnym i brązowym, które stanowią dobre tło dla pięknych efektów kolorystycznych.
  • BEZ PŁUKANIA: Aktywnego podłoża przed użyciem w akwarium nie trzeba płukać — można je bezpośrednio wsypać do wody, a następnie modelować, ponieważ nie spowoduje to zmętnia wody.
Oase ScaperLine Soil 9 l brązowy

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Paweł B
2022-11-23
Oase ScaperLine Soil 9 l brązowy

Bardzo estetyczne podłoże. Generalnie jakość poznam po dłuższym czasie użytkowania.

Napisz swoją opinię

Oase ScaperLine Soil 9 l brązowy

Napisz swoją opinię