Preis Baktoplan Fresh Nano 100 ml Preparat przywracający równowagę w zbiorniku wodnym
PR-027
4021827170048

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    39 punktów lojalnościowych!

Cena:

39,99 zł

Compare now Compare list is full

Preis Baktoplan Fresh Nano 100 ml Preparat przywracający równowagę w zbiorniku wodnym

Baktoplan to nowy preparat zawierający dużą liczbę specjalnych bakterii, które osiedlają się nie tylko w filtrze, ale także na powierzchniach w akwarium czy stawie, takich jak: rośliny, podłoże i kamienie.

Częstym problemem w izolowanych systemach wodnych, takich jak akwaria i stawy, jest usuwanie substancji toksycznych dla ryb, takich jak amon i azotyn, a także amoniaku przy wysokich wartościach pH. Problem ten pojawia się nie tylko przy nowych instalacjach, ale także przy dużych podmianach wody, czyszczeniu filtrów, po zastosowaniu leków, czy też gdy obumierają duże ilości organizmów organicznych np. koralowca.

Również przy przeludnieniu, przekarmieniu, przeciążeniu filtrów oraz w stawach z powodu zbyt wysokiej temperatury wody i po przerwie zimowej. Dlatego Baktoplan należy stosować we wszystkich takich sytuacjach, aby stworzyć równowagę biologiczną.

Szczepy Nitrosomonas i Nitrobacter zapewniają szybką i bezpieczną konwersję amonu/amoniaku w azotan, który jest nietoksyczny dla ryb. Harmonizacja poszczególnych procesów metabolicznych, przy prawidłowym i regularnym dodawaniu, powoduje, że azotyn jako produkt pośredni z reguły nie jest mierzalny w wodzie.

Preis Baktoplan Fresh Nano 100 ml
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Preis Baktoplan Fresh Nano 100 ml

Napisz swoją opinię