• -5%
  • Obniżka
Preis Fish V Power 250 ml Naturalny multienergetyzator
PR-047
4021827124386

Czas wysyłki: 3-7 dni robocze

Otrzymasz    61 punktów lojalnościowych!

Cena:

64,99 zł
61,74 zł Oszczędzasz: 3,25 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64,99 zł

Compare now Compare list is full

Preis Fish V Power 250 ml Naturalny multienergetyzator

Fish-V-Power, naturalny multienergetyzator pozwalający cieszyć się odpornymi, zdrowymi rybami ozdobnymi. Oprócz aminokwasów takich jak kwasy tłuszczowe omega 3, ten nowy, topowy produkt zawiera cenne składniki, takie jak żeń-szeń, propolis, imbir i miłorząb japoński, a także specjalną selekcję wysokiej jakości olejów rybnych o dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Rzeczywiście, w wyniku stresujących sytuacji związanych ze zmianami, walkami o władzę z innymi przedstawicielami tego samego gatunku, a także długimi transportami, ryby muszą jeszcze bardziej walczyć z patogenami i pasożytami. Fish-V-Power nie tylko wzmacnia potrzebę tarła, ale pomaga młodym szybko rosnąć, a także intensyfikuje ich kolory. Zalecamy systematyczne przystępowanie do kuracji witalizującej po każdym imporcie lub zakupie ryb, ale także w trakcie i po leczeniu chorób, a także w okresie odchowu ikry. Oczywiście Fish-V-Power można także podawać na stałe, aby uzupełnić niedobory witamin. Będziesz zachwycony pięknymi kolorami i będziesz się nimi cieszyć bardzo długo. Dawkowanie na 6 tygodni kuracji, podczas której dawkę dodaje się nie tylko do wody, ale także do karmy.

Preis Fish V Power 250 ml

Dawkowanie:

  • Dodać 10 ml na 100 l wody, 1x dziennie, 2x w tygodniu.
  • Nałóż 10 ml Fish V-Power na 10 g mrożonki i poczekaj, aż się wchłonie.
  • Odmierzyć 5 –10 ml Fish V-Power na 1 łyżeczkę suchej karmy (płatki, granulki, paluszki). Dawka pokarmowa dla koi i innych ryb.


W stawach:

  • Ostrożnie wymieszaj 30 ml Fish-V-Power z około jedną filiżanką pelletu lub pałeczek. Brak możliwości dozowania wody.


Dawka wody dla długotrwałej kuracji:

  • Co drugi tydzień dodawać 10ml na 100l wody. Dawkowanie pokarmowe dla długotrwałej kuracji: podawać podobną ilość jak w kuracji, ale tylko przy co drugim karmieniu. Dobrze wstrząśnij przed użyciem.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Preis Fish V Power 250 ml

Napisz swoją opinię