QualDrop Montmorylonit Super Powder 60g Zmielony japoński montmorylonit
QUALD-7627
5903240127627

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    31 punktów lojalnościowych!

Cena:

31,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

QualDrop Montmorylonit Super Powder 60g Zmielony japoński montmorylonit

Montmorylonit Super Powder powstał w procesie specjalnego mielenia z oryginalnego japońskiego Montmorlonitu. Zastosowanie Montmorylonit w zbiornikach wodnych korzystnie wpływa na zdrowie i rozwój wszystkich organizmów żywych oraz roślin.  Uwalnia wiele mikroelementów, które aktywują enzymy, hormony i witaminy do prawidłowego ich funkcjonowania. Stymuluje wzrost pożytecznych bakterii w zbiorniku wodnym.

Idea stosowania Montmorylonitu w zbiornikach wodnych pochodzi z Japonii. Hodowcy bardzo popularnych w Japonii Karpi Koi - ryby o atrakcyjnym ubarwieniu hodowane m.in.  w oczkach wodnych – zauważyli, że Montmorylonit dodawany do wody znacznie poprawia wybarwienie i witalność tych ryb. Również japońscy hodowcy krewetek ozdobnych stosują Montmorylonit w swoich zbiornikach wodnych, co korzystanie wpływa na ich wybarwienie szczególnie krewetek z rodzaju Caridina. Dokładniejszy opis znajduje się na naszej stronie Montmorylonit

Jak stosować

1 płaska łyżeczka (dołączona do opakowania) na 50 litrów wody w akwarium, 1-2 razy na tydzień lub do podmian wody. Przed wlaniem do akwarium, odmierzoną ilość uprzednio rozmieszać z niewielką ok. 100 ml ilością wody i wlać do zbiornika. Termin ważności: nieograniczony. Przechowywać w suchym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

QualDrop Montmorylonit Super Powder 60g

Napisz swoją opinię