• -10%
 • Obniżka
Tetra EasyBalance 100ml Stabilizator wody
T770492

Czas wysyłki: 24h

Cena:

11,96 zł Oszczędzasz: 1,33 zł

Compare now Compare list is full

Tetra EasyBalance 100ml Stabilizator wody

TetraAqua EasyBalance redukuje ilość potrzebnych podmian wody, utrzymując biologicznie zdrową wodę w akwarium. Zapobiega rozwojowi glonów i zwiększa pojemność buforową wody. Przy zalecanym dawkowaniu i prawidłowej obsadzie ryb i roślin, woda w akwarium będzie ustabilizowana do 6 miesięcy. Długoterminowa pielęgnacja wody za pomocą TetraAqua EasyBalance sprawia, że podmiany wody możesz dokonywać dwa razy do roku, zamiast co dwutygodniowych podmian. EasyBalance zapewnia doskonałą równowagę biologiczną w akwarium zarówno dla roślin jak i ryb. Skutecznie stabilizuje wartości pH i KH na odpowiednim poziomie i zapobiega ich wahaniom, usuwa fosforany i azotany, przez co utrudnia rozwój i wzrost glonom. Jeśli używa się go regularnie, należy tylko podmienić 50 do 70 % wody co każde 6 miesięcy.


Uwaga:

 • przy każdej podmianie należy wodę kranową uzdatniać przy użyciu AquaSafe, nawet przy tak rzadkich podmianach.


Właściwości:

 • ogranicza konieczność wymiany wody do 2 razy w roku
 • teraz z nową Formułą – aktywne drobne kuleczki Nitrate Minus
 • zdecydowanie obniża poziom stężenia fosforanów i azotanów
 • zapobiega rozwojowi glonów
 • wpływa na lepszy rozwój roślin
 • zapewnia ważne witaminy i pierwiastki śladowe• zapobiega niebezpiecznemu dla życia ryb zakwaszeniu.


Dawkowanie:

 • 2.5ml na 10L wody tygodniowo

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra EasyBalance 100ml Stabilizator wody

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii