• Nowy
Pogostemon YATABEANUS Roślina w kubeczku 6cm
R-61348

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Pogostemon YATABEANUS Roślina w kubeczku 6cm

Wielkością oraz kształtem liści przypomina nieco Pogostemon stellatus. Liście i łodyga koloru zielonego. Bardzo charakterystyczna, przypominająca las równo posadzonych drzew. Rośnie pionowo do góry i nie zasłania innych roślin. Doskonale wygląda w grupie, w centralnym punkcie akwarium. 

Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin.

Roślina z hodowli invitro – wolna od ślimaków, pasożytów i glonów. Jako pożywkę wykorzystano wysokiej jakości płynny żel dzięki czemu bardzo szybko przyjmuje się w akwarium.

Sprawdzone pochodzenie

Nasze rośliny pochodzą z legalnych źródeł. Każdy kubeczek posiada paszport roślin, który potwierdza, że oferowane do sprzedaży rośliny zostały skontrolowane i są wolne od organizmów szkodliwych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że posadzone przez Państwa rośliny pochodzą od sprawdzonych hodowców i nie wprowadzą do środowiska akwarium niepożądanych organizmów takich jak bakterie roznoszące choroby czy jaja ślimaków.

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Rodzaj roślinyRośliny wysokie
Wysokość maksymalna rośliny [cm]40
Wysokość minimalna rośliny [cm]25
Trudność uprawyWymagające
WystępowanieAzja
Kolor roślinyJasnozielony
Miejsce sadzeniaTrzeci plan
Tempo wzrostuSzybkie
GatunekINNY

  

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pogostemon YATABEANUS Roślina w kubeczku 6cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii