CAMOZZI ELEKTROZAWÓR CO2 Kompletny elektrozawór CO2 o mocy 3,5 W gwint 1/8
Z0655

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    179 punktów lojalnościowych!

Cena:

179,99 zł

Compare now Compare list is full

CAMOZZI ELEKTROZAWÓR CO2 Kompletny elektrozawór CO2 o mocy 3,5 W gwint 1/8

Camozzi to firma, której nie trzeba reklamować, wytwarzane produkty odzwierciedlają się precyzją i jakością wykonania. Zawór nie ulegnie z czasem rozregulowaniu w porównaniu do innych chińskich produktów.


ELEKTROZAWÓR CAMOZZI świetnie sprawdza się w akwarystycznej technice CO2. Zdecydowanie najlepsza pozycja na rynku! Elektrozawór wyróżnia się jakością wykonania oraz bezpieczeństwem użytkowania. Włoska firma Camozzi to dbałość o każdy szczegół jakości wykonania produktu. Moc na poziomie tylko 3,5W sprawia że koszty użytkowania są znikome, a cewka tylko delikatnie się nagrzewa - nie parzy tak jak w przypadku chińskich zamienników.

Elektrozawór idealnie współpracuje z komputerami pH, wyłącznikami czasowymi utrzymując tym samym stały, określony poziom pH. Camozzi to jakość, inne produkty są tylko zamiennikami. Wieloletnia i bezawaryjna praca. Elektrozawór Camozzi, to 2-letnia gwarancja producenta, oraz kolejne 3 lata od firmy PLANTICA. Kupując elektrozawór przez nasz Sklep akwarystyczny, kupują Państwo produkt z 5-letnią pisemną gwarancją.
 
Elektrozawór nie potrzebuje dodatkowych zasilaczy, podłączamy go zwyczajnie do gniazdka.

 

Parametry techniczne:

  • średnica gwintów: 1/8",
  • moc cewki: 3,5 W,
  • zasilanie: 240 V,
  • maks. dopuszczalne ciśnienie: 15 bar.
Komentarze
Napisz swoją opinię

CAMOZZI ELEKTROZAWÓR CO2 Kompletny elektrozawór CO2 o mocy 3,5 W gwint 1/8

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii