Lista produktów marki Camozzi

23 produktów

Wyświetlono 1-23 z 23 produktów

Rośliny wodne w akwarium słodkowodnym.

W ostatnich kilkunastu latach hodowla roślin szturmem wzięła wielu akwarystów, łącznie z tymi, którzy mówili, że ryby ponad wszystko. Można nawet postarać się wskazać konkretne momenty, kiedy to akwarystyka roślinna stała się wiodącym nurtem tego wspaniałego hobby. Było to w chwili, kiedy akwarystyka holenderska i japońska zagościły w naszym kraju, pokazując, że akwarium to nie tylko zbiornik, ale to również miejsce dające upust naszej nieograniczonej kreatywności.

Przy pomocy interesujących skał, korzeni, a także kilkuset wspaniałych gatunków roślin mamy możliwość kreowania podwodnych pejzaży, które mają umiejętność zapierania tchu w piersi każdemu, kto zatrzyma się przy takim akwarium choć na chwilę. To samo spotkało wielu i wiele z nas. Cała Polska uległa akwarystyce naturalnej. Cała Polska poczuła potrzebę artystycznego wyżycia się w postaci akwarium roślinnego. Dowodem tego jest bardzo wielu, bardzo zdolnych aquascaperów, których Polska ma do zaoferowania.

Hodowla roślin wodnych vs. hodowla ryb.

Niestety. Kiedy porównujemy hodowlę ryb do hodowli roślin, ta druga jest znacznie trudniejsza, znacznie bardziej wymagająca, a także zajmuje czas. Czas, czas, i jeszcze więcej czasu. Na efekty naszych pomysłów i pracy przyjdzie nam poczekać kilka tygodni, czasem i miesięcy, aby móc delektować się finalnym efektem naszej pracy.

Aby cieszyć się bujnym podwodnym ogrodem rośliny oczekują od nas w zamian intensywnego oświetlenia, żyznego podłoża, zbilansowanego nawożenia, a także dyscypliny w prowadzeniu takiego zbiornika. Oferta produktów, które mają pomóc naszym klientom w prowadzeniu takiego akwarium jest ogromna, i zdecydowanie warta zapoznania się z nią. Jako dostawca produktów do akwarystyki oferujemy urządzenia, rozwiązania, których celem jest ułatwienie nam osiągnięcia wymarzonego zbiornika. Obszerność tego katalogu powiększa się każdego dnia o produkty do prowadzenia efektywnej, i efektownej akwarystyki.

Dwutlenek węgla - CO2.

Dwutlenek węgla jest jednym z najważniejszych składników odżywczych dla roślin. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zauważyć jego brak w akwarium, jak i nagłe pojawienie się. Rośliny niezwykle szybko pokazują nam, iż wyraźnie odczuwają pojawienie się węgla w ich diecie. Ale, działa to w dwie strony. Równie sprawnie pokażą nam, iż tego węgla zaczyna im brakować.

Oczywiście, istnieją środki typu 'węgiel w płynie', ale produkty tego typu nie zastąpią węgla pochodzącego w dwutlenku węgla. CO2 to nie tylko nawóz dla roślin, to także wsparcie naturalnego obiegu tego gazu, zupełnie jak w naturze.

Dwutlenek węgla CO2 to również poprawa parametrów wody. Rośliny wodne i akwariowe lubią wodę miękką, lekko kwaśną. Dwutlenek węgla skutecznie pomaga nam osiągnąć ten stan. Podniesienie zawartości CO2 w akwarium powoduje obniżenie odczynu pH wody w akwarium.

Camozzi, a później długo, długo nic.

Jako profesjonalny dostawca produktów do akwarium, w swoim katalogu produktów posiadamy również liczne rozwiązania i produkty potrzebne do podawania CO2 w akwarium. Te rozwiązania to gotowe zestawy CO2. I znów, jako dostawca gotowych elementów tego typu, posiadamy bogate doświadczenie, oraz obszerny katalog elementów niezbędnych do budowania takich zestawów CO2 do akwarium.

Firma Camozzi. Camozzi to włoska marka zajmująca się pneumatyką. W naszej firmie utarło się mówić, iż w ofercie produktów do CO2 jest katalog Camozzi, potem długo, długo nic, i dopiero pozostała oferta produktów. Dlaczego? To proste. Camozzi to światowy lider rozwiązań do pneumatyki oraz CO2. Camozzi to marka sama w sobie, a reszta może tylko się od nich uczyć. Wiele serii ich produktów, a właściwie wszystkie cechuje niezawodność, niezwykle wysoka jakość wykonania, dbałość o użyte materiały, oraz niezawodność, niezawodność, i jeszcze raz - niezawodność.

W ofercie posiadamy następujące grupy produktów...

Camozzi to producent serii elektrozaworów, złączek, ale to także zawory, siłowniki, nyple, mufy, dławiki precyzyjne. Zawory, dławiki, nyple, mufy, złączki wykonane są w całości z metalu. CO gwarantuje nam niezawodność. Dodatkowo, na gwintach tychże elementów znajdziemy teflonowe ringi, które gwarantują nam wysoką szczelność takich połączeń. Elektrozawory - po prostu, działają. Camozzi nie idzie na kompromisy. Camozzi daje nam to co najlepsze. Serii ich produktów nie ma co porównywać do konkurencji, gdyż ta wypada blado.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą na następujące grupy produktów: zawory, elektrozawory, dławiki, mufy, nyple, złączki, i inne, a gwarantujemy, nie zawiodą się Państwo.