Pontec PondoSolar Lily Island Pływający solarny zestaw fontannowy
40280

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    208 punktów lojalnościowych!

Cena:

208,00 zł

Compare now Compare list is full

Pontec PondoSolar Lily Island Pływający solarny zestaw fontannowy

Pływająca fontanna ze zintegrowanym panelem solarnym. Pływająca fontanna solarna PondoSolar Lily Island wzbogaci Państwa staw. Szczególnie praktyczny jest zintegrowany panel solarny zaopatrujący fontannę w energię. Subtelna i delikatna. Może osiągnąć efekt fontannowy o wysokości do 30 cm, który ciekawie opada na element pływający w kształcie liścia. Zestaw obejmuje oprócz pompy fontannowej 6V o wydajności 150 l/h także panel solarny 1,4 W. Gwarancja: 2 lata!

Cechy

  • Z pompą 6V o wydajności 150 l/h.
  • Panel solarny 1,4 W.
  • Z 4 różnymi głowicami dyszy
  • Przy pełnym nasłonecznieniu - delikatna fontanna.
  • Nie wymaga zasilania z sieci.

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Uniwersalny pokarm dla ryb firmy Tropical - 1L

Wieloskładnikowa karma w postaci pływającego granulatu przeznaczona do codziennego karmienia ryb w stawie i oczku wodnym. Polecana szczególnie dla pobierających z lustra wody ryb takich jak np. Lin, Koi czy Karaś.

Specjalny proces ekstrudowania pozwala w optymalny sposób wyselekcjonować to co najlepsze. Pokarm stanowi znakomite źródło witamin odpowiadających za odporność ryb i walkę z wszelkimi infekcjami. 

Testy paskowe firmy JBL do sprawdzenia parametrów wody - 2 paski

Testem zmierzysz Cl2, NO3, NO2, GH, KH, pH oraz CO2. Sprawdź czy w Twoim oczku jest wszystko w porządku! Proste i szybkie określenie 7 najważniejszych pomiarów wartości wody w oczku wodnym i stawie ogrodowym.

Pomiar wartości azotanu (NO3) i azotynu (NO2) informują o funkcjonowaniu biologicznych procesów filtracyjnych. Wartość KH wpływa na stabilizację wartości pH. GH pokazuje nadmiar lub niedobór minerałów w wodzie. 


Naszą firmową ulotkę Oczko wodne krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować własne ogrodowe oczko wodne lub staw. Co powinieneś wiedzieć o technice i urządzeniach oraz jak powinno się je montować, a także jak utrzymać swoje oczko w dobrej kondycji. 

oczka wodne - gratisy

 


Komentarze
Napisz swoją opinię

Pontec PondoSolar Lily Island Pływający solarny zestaw fontannowy

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii